Z ŻYCIA PARAFII. BRAWO, BRAWO!!!

Utworzono: niedziela, 30, lipiec 2017 Poprawiono: niedziela, 30, lipiec 2017 Opublikowano: niedziela, 30, lipiec 2017 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email

W tradycji naszej parafii 13 –ty każdego miesiąca poświęcony jest Matce Bożej Fatimskiej.

 W miesiącach od maja do października odbywają się procesje eucharystyczne. W tym roku zaś procesje fatimskie. Niesiona jest figura Matki Bożej Fatimskiej. W maju figurę nieśli kapłani pracujący w naszej parafii, w czerwcu mężczyźni, a w lipcu kobiety. Właśnie znalazły się cztery odważne panie. A figura, wraz z obudową wcale nie jest taka lekka. Nie będę zdradzać ile waży. Na pewno długo ten dzień zapadnie w sercach pań. Dzień od rana nie napawał optymizmem, ale wszystko się rozwiązało, pogoda okazała się wieczorem łaskawa. Widać było działanie Boże. Po procesji odważne panie zostały nagrodzone gromkimi brawami.

 

DMG

Odsłony: 13412