"Pokój wam! Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam." (J 20,21)

Utworzono: niedziela, 09, marzec 2014 Poprawiono: niedziela, 09, marzec 2014 Opublikowano: niedziela, 09, marzec 2014 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email

Dodano dnia 23.08.2009r.


Trzy lata temu przywitaliśmy z otwartymi sercami ks. Tomasza i ks. Piotra, a teraz przyszedł czas, aby się z nimi rozstać. Taka już kolej rzeczy, że wikariusze za sprawą dekretu biskupa, co kilka lat są kierowani do pracy w innej parafii.


W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować im za trud żniwowania w Parafii św. Brata Alberta w Iławie. " W prawdzie żniwa wielkie a robotników mało", jak mówią słowa Pisma św., ale trzeba przyznać, że ks. bp. Jan Styrna doskonale wie ile pracy jest w naszej parafii i przysyła nam niestrudzonych duchownych, którzy niejednokrotnie pracują w dzień i w nocy (dowodem są choćby materiały przesyłane na strone parafialną nawet o pierwszej czy drugiej nad ranem).
Za wszystkie dzieła, których autorami są ks.Tomasz i ks. Piotr, pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować! Jednocześnie życząć wszystkiego co najlepsze, aby Pan Bóg im błogosławił w dalszej posłudze kapłańskiej! Bóg zapłać!!!

Zobacz zdjęcia (kliknij)

 

Opracował: administrator

Odsłony: 1061