Spotkanie wspólnot Wiara i Światło

Utworzono: niedziela, 09, marzec 2014 Poprawiono: niedziela, 09, marzec 2014 Opublikowano: niedziela, 09, marzec 2014 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email

Dodano dnia 27.09.2009r.


W niedzielę 20 września gościliśmy w naszej parafii wspólnotę Wiara i Światło z parafii Św. Rodziny w Elblągu. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy wspólną Eucharystią, po której udaliśmy się do salek parafialnych.

 

Tam czekało na nas wiele atrakcji. Rodzice i młodzież z naszej parafialnej wspólnoty Wiara i Światło zatroszczyli się o to, aby niczego nam nie zabrakło. Na wstępie zjedliśmy pyszną grochówkę „z wkładką”, która dodała nam sił do wspólnej zabawy. Najwięcej radości dała nam zabawa z wędrującą skrzynką, w której były ukryte zadania do wykonania. Nie zabrakło też radosnych piosenek i oczywiście na specjalne życzenie zaśpiewaliśmy naszą ulubioną „Barkę”. Mamy z elbląskiej wspólnoty podzieliły się z nami swoimi przeżyciami i tym jak 17 lat temu powstała Wiara i Światło w Elblągu. Żal było się rozstawać, ale czas biegł nieubłagalnie. Otrzymaliśmy zaproszenie do Elbląga i obiecujemy, że z niego skorzystamy. Pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tego spotkania. W pierwszej kolejności dziękuje ks. Proboszczowi, ks. Piotrowi, naszej kochanej młodzieży: Marlenie, Ani, Marcie, Adzie, Jackowi i Adrianowi i oczywiście wszystkim mamom z Wiary i Światło.

Zobacz zdjęcia(kliknij)

Opracował: ks. Sylwester Ziemann

Odsłony: 1298