„Najciekawszy różaniec”

Utworzono: niedziela, 09, marzec 2014 Poprawiono: niedziela, 09, marzec 2014 Opublikowano: niedziela, 09, marzec 2014 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email

Dodano dnia 27.10.2009r.


W październiku, miesiącu poświęconym Matce Bożej w Przedszkolu nr 6 w Iławie ogłoszono, dla wszystkich chętnych dzieci 6-letnich i ich rodziców, konkurs na „Najciekawszy różaniec”.

 

Celem konkursu było zachęcenie rodziców i dzieci do modlitwy różańcowej. Dzieci były bardzo szczęśliwe, że mogą wykonać razem z rodzicami taki różaniec. Odbyła się wystawa różańców, którą oglądali wszyscy związani z przedszkolem. Każdy chętny mógł oddać głos. Dnia 2 listopada nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Na tę uroczystość przybył ksiądz Sylwester. Wszystkie różańce zasługiwały na nagrodę, więc każde dziecko otrzymało dyplom i nagrodę. Najwięcej głosów otrzymały różance wykonane przez Emilię Tkaczyk, Michala Żurawskiego, Wiktora Drozdowskiego i Macieja Toczek. Słodką nagrodę pocieszenia otrzymały dzieci, które nie zgłosiły się do konkursu. Konkurs ogłosiła i przeprowadziła katechetka z w/w przedszkola.

Zobacz zdjęcia(kliknij)

 

Opracowała: Regina Szczepańska

Odsłony: 2097