Droga Krzyżowa 2010

Utworzono: niedziela, 09, marzec 2014 Poprawiono: niedziela, 09, marzec 2014 Opublikowano: niedziela, 09, marzec 2014 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email

Dodano dnia 31.03.2010r.


W środę, tak jak co roku, w dzień przed Triduum Paschalnym, przeszliśmy ulicami naszej parafii, niosąc krzyż. Zademonstrowaliśmy w ten sposób naszą przynależność, nasz związek z Chrystusem. Przede wszystkim pokazaliśmy naszym współmieszkańcom, sąsiadom, naszą ogromną wiarę. Pewne grupy ludzi oraz wspólnoty działające przy naszej parafii (jedna zawiązała się podczas samego przejścia) ponieśli krzyż tak, jak przed wiekami nasz Pan.


W tym roku czuwał nad nami Bóg. W trakcie zsyłał nam krople deszczu, żeby nas orzeźwić. Deszcz posłał, gdy wszystko się skończyło.

Tekst: Grzegorz Olszewski
Foto: Sebastian Rynkowski


Zobacz zdjęcia (kliknij)

Odsłony: 1156