CHARYTATYWNA AKCJA SZKOLNEGO KOŁA CARITAS „OKAŻ SERDUSZKO - KUP JABŁUSZKO!”

Utworzono: poniedziałek, 17, październik 2016 Poprawiono: poniedziałek, 17, październik 2016 Opublikowano: poniedziałek, 17, październik 2016 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email
Caritas

11 i 12 października 2016 r. odbyła się, już po raz szósty w naszej szkole,  charytatywna akcja Szkolnego Koła Caritas pt.:  „Okaż serduszko – kup jabłuszko!” . Uczniowie mogli nabyć za symboliczną złotówkę jabłko – dar serca dla potrzebujących. Nad całością przedsięwzięcia czuwali katecheci: pani Iwona Grubalska, pani Beata Jastrzębska oraz pan Sebastian Rynkowski.

Owoce ofiarowali uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”! Szczególne podziękowanie kierujemy na ręce Pani Ewy Chmal z Karasia.

W wyniku tej akcji  na konto Szkolnego Koła Caritas wpłynęło 364,40 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone w całości na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszej szkoły, przede wszystkim na dofinansowanie klasowych wycieczek.

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi szkoły za wsparcie naszej akcji!

Iwona Grubalska

 

Odsłony: 973