PÓŁKOLONIE DLA DZIECI

Utworzono: niedziela, 12, luty 2017 Poprawiono: niedziela, 12, luty 2017 Opublikowano: niedziela, 12, luty 2017 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email
PÓŁKOLONIE  DLA DZIECI

  W drugim tygodniu ferii nasza Parafia zorganizowała półkolonie dla dzieci. Trzy dni wspólnej zabawy miały intensywny przebieg. Pierwszego dnia spotkaliśmy się na salkach parafialnych i wspólnie udaliśmy się na "kwasi groch" żeby pozjeżdżać na sankach. Po zabawie na świeżym powietrzu wróciliśmy na salki aby wypić ciepłą herbatę oraz zjeść pizzę.

Drugi dzień był poświęcony wzajemnemu poznawaniu się. Tego dnia odbywały się różne zabawy integracyjne w tym zabawy z chustą prowadzone przez panią Dorotę Olzackią – naszego półkoloniowego animatora. W przerwie między zabawami dzieci mogły nabrać energii spożywając pyszny kisiel. Ostatni dzień poświęcony był grom planszowym, które dzieciaki samodzielnie przygotowywały. W tym dniu kulinarną niespodzianką były domowej roboty racuchy z bananami i jabłkami. Wszyscy świetnie się bawili i z dużym zadowoleniem wracali do domów.

Za pomoc w organizacji półkolonii serdeczne podziękowania dla pań Doroty i Sylwii za pomoc przy dzieciach, pani Kasi za przygotowanie posiłków, ks. Sławkowi za aprowizację, młodzieży z KSM-u oraz naszej parafialnej Caritas za zasponsorowanie naszej zabawy.

Wiktoria Licznerska
ks. Adrian Woźniak

Odsłony: 1298