Intencje mszalne 11 – 17 czerwca 2018 r.

Utworzono: sobota, 09, czerwiec 2018 Poprawiono: sobota, 09, czerwiec 2018 Opublikowano: sobota, 09, czerwiec 2018 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email

11 czerwca – poniedziałek

7:00 + Za zmarłych rodziców: Ewę i Feliksa, za męża Jana, syna Henryka Markiewicza, za siostry i braci oraz bratowe Lechów oraz za teściów i ich dzieci.

7:00 + Za zmarłego Henryka Gabca (greg.).

18:00 + Za zmarłego Antoniego Zdziebłowskiego, za rodziców i teściów oraz za Elżbietę Templin.

18:00 + Za zmarłą Weronikę i Jana Mazurewiczów, za Apolonię i Antoniego Kielczyków oraz Janinę i Władysława Stępniów.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Stefanię i Sylwestra Gołkowskich.

18:00 + Za zmarłego Franciszka Arentewicza (greg.).

 

 

12 czerwca - wtorek

7:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla syna Krzysztofa w 40. rocznicę urodzin i dla jego rodziny.

7:00 + Za zmarłego Franciszka Arentewicza (greg.).

18:00 + Za zmarłego męża, ojca, dziadka i pradziadka Wiesława Cwalińskiego w 80. rocznicę urodzin.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Elżbietę i Stanisława Paczkowskich w dniu urodzin Elżbiety.

18:00 + Za zmarłego Henryka Gabca (greg.).

18:00 + Za zmarłego Stanisława Majewskiego w 17. rocznicę śmierci, za Wiktorię i Józefa Majewskich oraz Janinę i Jana Nawotków.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Antoniego i Marię Stolarczyków.

 

13 czerwca – środa

7:00 + Za zmarłego Henryka Gabca (greg.).

 

7:00 + Za zmarłego Franciszka Arentewicza (greg.).

18:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń IV Róży Różańcowej i ich rodzin.

18:00 + Za zmarłą Genowefę Detynę w 15. rocznicę śmierci i za Franciszka Detynę oraz ich rodziców.

18:00 + Za zmarłego Mieczysława Niemirowskiego w 2. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłą Krystynę, Weronikę i Antoniego Smoczyńskich.

 

14 czerwca - czwartek

7:00 + Za zmarłego Franciszka Arentewicza (greg.).

7:00 + Za zmarłego Henryka Gabca (greg.).

18:00 + Za zmarłego Tadeusza Goszkę i Jadwigę Goszkę w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Jana Różańskiego w 6. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Mikołaja i Henryka Jasińskich oraz zmarłych rodziców.

 

15 czerwca - piątek

7:00 + Za zmarłego Henryka Gabca (greg.).

18:00 + Za zmarłego Franciszka Arentewicza (greg.).

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla ks. proboszcza Mariana Florka w 33. rocznicę święceń kapłańskich.

18:00 + Za zmarłą mamę Feliksę Skonieczną w 20. rocznicę śmierci, za tatę Juliana oraz zmarłych z rodziny Skoniecznych i Kordowskich.

18:00 + Za zmarłą Wiolettę Górecką.

18:00 + Za zmarłego Jana Kotłowskiego, za Urszulę Angowską, Mirosława Angowskiego i Romana Klimowskiego.

 

16 czerwca – sobota

7:00 + Za zmarłą Feliksę Narożną w 18. rocznicę śmierci, za Czesława Narożnego oraz Albina Zielińskiego.

7:00 + Za zmarłego Henryka Gabca (greg.).

7:00 + Za zmarłego Franciszka Arentewicza (greg.).

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Moniki i Leszka Piotrowskich w 20. rocznicę ślubu.

18:00 + Za zmarłych z rodziny Jamiołów: za Adelę, Józefa, Teresę i Jana.

18:00 + Za zmarłą Stefanię Kowalską w 7. rocznicę śmierci oraz Jana i Janinę Kowalskich.

18:00 + Za zmarłego Jerzego Kowalkowskiego.

 

17 czerwca – XI niedziela zwykła

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

7:30 + Za zmarłego Franciszka Arentewicza (greg.).

9:00 – Za Parafian.

9:00 + Za zmarłego Henryka Gabca (greg.).

10:30 + Za zmarłego Mieczysława Paturalskiego oraz za Marię i Hieronima Rucińskich.

12:00 + Za zmarłą Felicję i Henryka Piotrowiczów, za Teresę Żubertowską i Marka Piotrowicza.

13:15 – Uroczysta Msza św. odpustowa ku czci patrona parafii – św. Brata Alberta.

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz o zdrowie dla Haliny w 80. rocznicę urodzin.

18:00 + Za zmarłego Stanisława Komosińskiego w 24. rocznicę śmierci, za mamę Mariannę i zmarłych z rodziny.

 

Odsłony: 195