Intencje mszalne 4 – 10 listopada 2019 r.

Utworzono: niedziela, 03, listopad 2019 Poprawiono: niedziela, 03, listopad 2019 Opublikowano: niedziela, 03, listopad 2019 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email

 

4 listopada – poniedziałek

7:00 + Za zmarłą Halinę Zakrzewską oraz rodziców i rodzeństwo z obu stron.

18:00 + Za zmarłą Mariannę i Józefa Sieńkowskich.

18:00 + Za zmarłego Karola i Barbarę Chyczewskich oraz Kazimierza Chyczewskiego.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

 

5 listopada – wtorek

7:00 + Za zmarłych rodziców: Annę i Jana Szwedów.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Jana Błażejczyka w 12. rocznicę śmierci i za Bronisławę Błażejczyk.

18:00 + Za zmarłego męża Stanisława Grzegorzewskiego w rocznicę pogrzebu i za tatę Józefa Bytnera.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

6 listopada – środa

7:00 + Za zmarłego Andrzeja Wrzesińskiego w 30. dzień po śmierci.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Annę i Stefana Grochowieckich oraz brata Mieczysława Grochowieckiego.

18:00 + Za zmarłego męża Kazimierza Taranowskiego w 26. rocznicę śmierci, za syna Jarosława i zmarłych z rodziny.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

7 listopada – czwartek

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Julii Skolimowskiej w 18. rocznicę urodzin.

7:00 + Za zmarłych rodziców: Weronikę i Antoniego Smoczyńskich, siostrę Krystynę, Zofię, Bronisława, Marcina, Józefa i Franciszka Nawotków.

18:00 + Za zmarłego Janusza Krawcewicza oraz rodziców: Leokadię i Jana Durków.

18:00 + Za zmarłą Łucję i Józefa Czubkowskich, za Łucję i Beatę Jancewicz, za Witolda Trochowskiego, Józefę Grzywacz, Małgorzatę Gleszczyńską i Pawła Skoppa.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

8 listopada – piątek

7:00 + Za zmarłego Antoniego i Marię Stolarczyków.

18:00 + Za zmarłego Grzegorza Fafińskiego w 2. rocznicę śmierci, za rodziców: Bolesława i Janinę Bielickich oraz Halinę i Leona Fafińskich.

18:00 + Za zmarłego Henryka Topkę w 8. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłą Bogumiłę Łątkowską w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

9 listopada – sobota

7:00 + Za zmarłe członkinie z III Róży Żywego Różańca.

18:00 + Za zmarłego Ryszarda Jarmużewskiego, Krystynę i Czesława Urbańskich, za Helenę i Jana Roznerskich, Mariannę i Franciszka Urbańskich oraz Annę i Stanisława Mackiewiczów.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Aleksandrę Urbańską w 10. rocznicę śmierci i za Ludwika Urbańskiego w 24. rocznicę śmierci oraz męża Stefana i zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłego Jana Jasińskiego w 8. rocznicę śmierci i za Halinę Swebodzką.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

10 listopada – 32. niedziela zwykła

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłego Waldemara Kopyczeńskiego w 5. rocznicę śmierci, za rodziców z obu stron, za braci i teściów, szwagrów oraz babcie i dziadków z obu stron.

12:00 + Za zmarłego męża Stefana Wiśniewskiego w 13. rocznicę śmierci oraz za rodziców: Helenę i Bolesława Zabielskich.

12:00 + Za zmarłych rodziców: Irenę i Kazimierza Zasłona oraz za dziadków: Helenę i Zygmunta Stando.

13:15 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Łucji i Jana Jastrzębskich w 50. rocznicę ślubu.

13:15 + Za zmarłych rodziców: Wandę i Kazimierza Essa z okazji urodzin Wandy.

18:00 + Za zmarłą mamę Bogumiłę Łątkowską w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + Za śp. Władysława Romana Jarmużewskiego w 12. rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Jarmużewskich, Wojciechowskich, Przygockich i Henningów.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

Odsłony: 90