Ogłoszenia - 10 czerwca 2018 r. – X niedziela zwykła

Utworzono: sobota, 09, czerwiec 2018 Poprawiono: sobota, 09, czerwiec 2018 Opublikowano: sobota, 09, czerwiec 2018 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email

1.    Najświętsze Serce Pana Jezusa otwarte dla nas na krzyżu, z którego wypłynęły Krew i woda, jako znak sakramentów świętych, świadczy o przeogromnej miłości Zbawiciela do całego stworzenia. Chrystus przelał swoją Krew dla naszego zbawienia i zostawił jako pamiątkę Najświętszej Ofiary na ołtarzach całego świata. Ożywcza woda spływająca podczas chrztu na obmycie łaską odkupienia czyni nas dziećmi Bożymi. Oddając cześć otwartemu Sercu Jezusa, uwielbiajmy Pana Boga za wszelkie dary, które spływają obficie na każdego z nas.

2.    Przez cały czerwiec oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Wszystkich czcicieli Bożego Serca zapraszamy na nabożeństwo, które odprawiamy codziennie po Mszy św. o godz. 18:00.

3.    Dzisiaj, w światowym dniu modlitw o uświęcenie kapłanów, otoczmy modlitwą kapłanów, a szczególnie pracujących w naszej parafii. Oni wciąż potrzebują modlitwy, aby sami, uświęcając się, prowadzili na wyżyny świętości ludzi powierzonych ich duszpasterskiej trosce.

4.    W środę, 13 czerwca wieczorem, zapraszamy do wspólnej modlitwy czcicieli Matki Bożej Fatimskiej. O godz. 17:15 odmówimy różaniec fatimski. Po Mszy św. o godz. 18:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji, a o godz. 20:30 zapraszamy na Apel Jasnogórski.

Odsłony: 525