Ogłoszenia - 3 lutego 2019 r. – IV niedziela zwykła

Utworzono: sobota, 02, luty 2019 Poprawiono: niedziela, 27, styczeń 2019 Opublikowano: sobota, 02, luty 2019 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email

1.    W następną niedzielę, 10 lutego, dzieci i młodzież ze Szkolnego Koła Caritas wraz z paniami z parafialnej Caritas będą zbierać po każdej Mszy św. przed kościołem ofiary na pomoc dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii.

 

2.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Tego dnia dziękujemy Bogu za Najświętszy Sakrament i modlimy się za kapłanów oraz o powołania kapłańskie. W związku z tym zapraszamy w najbliższy czwartek na Mszę św. o godz. 18:00, podczas której w sposób szczególny będziemy się modlić za kapłanów oraz o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii. Po Mszy św. będzie specjalne nabożeństwo w tej intencji.

3.    W tym tygodniu – 5 lutego – przypada liturgiczne wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy żyjącej w Sycylii w III wieku, orędowniczki w czasie burz i wypadków z ogniem. 6 lutego, w środę, przypada obowiązkowe wspomnienie mało znanych w Polsce świętych: Pawła Miki i 25 towarzyszy, męczenników japońskich z XVI w.  Solenizantom składamy serdeczne życzenia.

Odsłony: 284