Ogłoszenia - 26 maja 2019 r. VI niedziela Wielkanocy

Utworzono: czwartek, 16, maj 2019 Poprawiono: czwartek, 16, maj 2019 Opublikowano: sobota, 25, maj 2019 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email

1.    Przez kolejne majowe dni razem z Maryją trwamy na modlitwie podczas nabożeństwa majowego, które celebrujemy w naszym kościele codziennie o godz. 17:30. Jeśli jest ktoś w naszej wspólnocie parafialnej, kto jeszcze ani razu w tym nabożeństwie nie uczestniczył, gorąco zachęcamy, bo któż lepiej zaradzi naszym duchowym i życiowym potrzebom, jak nie Wspomożycielka wiernych.

2.    Dziś Dzień Matki. Swoją modlitwą obejmijmy nasze żyjące mamy, prosząc dla nich  o błogosławieństwo Boże. Pamiętajmy również o tych mamach, które odeszły do wieczności, by za swoją matczyną miłość i troskę otrzymały nagrodę w niebie.

3.    Od soboty - 1 czerwca- zapraszamy na codzienne nabożeństwa czerwcowe z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa po każdej Mszy św. wieczornej o godz. 18:00.

4.    W pierwszą sobotę czerwca  zapraszamy czcicieli Matki Bożej na Mszę św. poranną o godz. 7:00 i na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. 
Po nim odbędzie się spotkanie Róż Różańcowych  i zmiana tajemnic różańcowych.

5.    Z inicjatywy metropolity warszawskiego, kard. Kazimierza Nycza, od 2008 roku pierwsza niedziela czerwca obchodzona jest jako Święto Dziękczynienia.
W związku z tym w następną niedzielę będziemy dziękować Bożej Opatrzności za dar odkupienia, a w tym roku w sposób szczególny za dwóch naszych wielkich rodaków: św. Jana Pawła II i kardynała Stefana Wyszyńskiego prymasa Tysiąclecia.

 

Odsłony: 379