Pantomima

Utworzono: niedziela, 11, marzec 2018 Poprawiono: niedziela, 11, marzec 2018 Opublikowano: niedziela, 11, marzec 2018 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email

W sobotę (3.03.2018r.) na Mszy śwetej o godzinie 18.00 oraz w niedzielę (04.03.2018r.) na każdej Mszy świętej młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w zastępstwie kazania przedstawiła pantomimę do piosenki "Set Me Free".

Przedstawiała ona zniewolenie człowieka przez szatana i grzechy oraz to, że nawet kiedy przyjdzie Jezus szatan się nie poddaje i dalej walczy ale zawsze zwycięża Jezus i jego miłość do człowieka. Po scence mogliśmy usłyszeć komentarz ks. Łukasza Jaworskiego, w którym wspominał opowieść o profesorze, który wyjął 50zł i zapytał studentów kto by go chciał, zgłosili się wszyscy. To samo pytanie zadawał jeszcze kilka razy. Z każdym razem niszcząc pieniądz zadawał to samo pytanie ale odpowiedz zawsze była ta sama. Tak samo jest z człowiekiem ile razy by nie upadł, został zabrudzony przez grzech Jezus go przyjmie z otwartymi ramionami i pomoże się podnieść oraz wejść na właściwą drogę.

 zdjęcia: Wiktoria Licznerska,

tekst: Klaudia Podstawka

Odsłony: 1273