Spotkanie opłatkowe

Utworzono: wtorek, 05, styczeń 2016 Poprawiono: wtorek, 05, styczeń 2016 Opublikowano: wtorek, 05, styczeń 2016 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email

We wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym „Getsemani” odbyło się spotkanie opłatkowe, które w tym roku przeżywaliśmy we wtorek 22 grudnia. Na spotkanie przybył ks. Proboszcz zaproszony przez opiekuna wspólnoty ks. Karola i liderów.

W pięknie przystrojonej salce katechetycznej spotkanie rozpoczęło się wspólną modlitwą. Następnie ks. Karol odczytał z Pisma Świętego fragment o narodzeniu Pana Jezusa z Ewangelii wg św. Łukasza. Ks. Proboszcz wygłosił do nas słowo, które zakończył życzeniami dla wspólnoty i każdego z nas.

 

Nastąpił czas składania życzeń. Było wiele uścisków, serdeczności i wzruszeń. Po życzeniach przeszliśmy do salki obok, gdzie przygotowany był poczęstunek. Przy smacznych potrawach wigilijnych i słodkościach była okazja do porozmawiania, podzielenia się swoimi przeżyciami, a także i troskami. Był to miły czas poznawania się oraz budowania relacji we wspólnocie.

A.P.

 

Odsłony: 1074