Spotkanie opłatkowe Odnowy w Duchu Świętym

Utworzono: sobota, 24, grudzień 2016 Poprawiono: sobota, 24, grudzień 2016 Opublikowano: sobota, 24, grudzień 2016 Administrator - Sebastian Rynkowski  Drukuj  Email
Opłatek

We wtorek, 20 grudnia, spotkanie Odnowy w Duchu Świętym przebiegało w radosnym nastroju. Pięknym zwyczajem naszej wspólnoty jest dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń płynących z serc członków grupy Getsemani oraz zaproszonych gości.

W tym roku spotkanie wigilijne rozpoczęło się od zapalenia świecy, modlitwy uwielbienia i dziękczynienia. Prowadzone było przez liderkę, siostrę Henrykę. Następnie ksiądz Adrian Woźniak, opiekun grupy, przeczytał fragment Ewangelii wg św. Łukasza (Łk 2,1-20). Do zebranych słowo skierował proboszcz ksiądz Marian Florek.

Nie zabrakło pięknych, polskich kolęd przy akompaniamencie gitary i dzwonków.

 

Nasze serca wypełnione życzliwością i miłością podążały z życzeniami do współbraci. Były uśmiechy, wzruszenia, a w niejednym oku zakręciła się łza. Gorący barszczyk rozgrzewał atmosferę wzajemnych rozmów. Na wszystkich czekała niespodzianka – bombka ze Słowem Bożym i autografem ks. Adriana ( na pewno zawiśnie na choince). Nie zabrakło także prezentów dla dzieci, które przyszły z rodzicami.

O 21- szej podziękowaliśmy za spotkanie Matce Bożej Apelem Jasnogórskim.

                                                                                                        Małgosia

Odsłony: 1141