Intencje mszalne 19 – 25 czerwca 2023 r.

binary comment

19 czerwca – poniedziałek

7:00 + Za dusze czyśćcowe z prośbą o ich wstawiennictwo w bardzo ważnych intencjach.

7:00 + Za zmarłą Krystynę Szalkiewicz (greg.).

7:00 + Za zmarłego Czesława Flaszyńskiego w rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego męża Henryka Grabca i za rodziców z obu stron.

18:00 + Za zmarłego Tadeusza Murawskiego w 2. miesiąc po śmierci.

18:00 + Za zmarłego Kazimierza Świątkowskiego i za jego rodziców.

18:00 + Za zmarłego Władysława Tabaczyka w 3. rocznicę śmierci.

 

20 czerwca – wtorek

7:00 + Za zmarłą Krystynę Górską w 30. dzień po pogrzebie.

7:00 + Za zmarłą Krystynę Szalkiewicz (greg.).

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jana Lewko w 85. rocznicę urodzin.

18:00 + Za zmarłego męża Wojciecha Dekarskiego w 4. rocznicę, za zmarłych z rodziny Kozaków, Dekarskich, Przyborskich, Duszaków, Pewniaków, Romańskich, Fryców, Podlewskich i Marszałków oraz za prababcię Katarzynę.

18:00 + Za zmarłego syna Marcina Narożnego w 24. rocznicę śmierci.

21 czerwca – środa

7:00 + Za zmarłego Jerzego Lewkiewicza.

7:00 + Za zmarłą Lidię Królikowską w 30. dzień po śmierci.

7:00 + Za zmarłego Andrzeja Załęskiego w 30. dzień po śmierci.

18:00 – Podziękowanie Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marianny w 80. rocznicę urodzin oraz dla syna Leszka w 60. rocznicę urodzin.

18:00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla wszystkich dzieci objętych modlitwami VIII Róży Żywego Różańca Rodziców, dla ich rodziców, dla naszych kapłanów oraz dla członków koła.

18:00 + Za zmarłego Tadeusza Murawskiego (Mszę św. zamówiła wspólnota Odnowy w Duchu Świętym).

18:00 + Za zmarłych: za Agnieszkę i Wincentego Jabłońskich, za Weronikę i Jana Mazurewiczów oraz za Apolonię i Antoniego Kielczyków.

 

22 czerwca – czwartek

7:00 + Za dusze czyśćcowe z prośbą o ich wstawiennictwo w bardzo ważnych intencjach.

7:00 + Za zmarłego Andrzeja Szpadkiewicza.

18:00 + Za zmarłych dziadków: Zofię i Lucjana Jankowskich.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Benedykta Kirzanowskiego w 2. rocznicę śmierci i za Ewę Kirzanowską.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Franciszkę i Zygmunta Wiśniewskich w 24. rocznicę śmierci, za brata Edwarda, za Władysławę Złotowską oraz za zmarłych z rodziny Wiśniewskich i Złotowskich.

 

23 czerwca – piątek

7:00 – W intencji Panu Bogu wiadomej.

7:00 + Za zmarłego Henryka Kamińskiego w 30. dzień po śmierci.

7:00 + Za zmarłego Adama Marca w 30. dzień po śmierci.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Antoniego i Antoninę Szymańskich z okazji imienin oraz za męża Jana Jackowskiego.

18:00 + Za zmarłą Agatę Milczarek w 3. rocznicę śmierci. i za jej męża Czesława.

18:00 + Za zmarłego Bogusława Kołatkę z okazji Dnia Ojca.

18:00 + O dar nieba, za wstawiennictwem św. Siostry Faustyny Kowalskiej, dla Marcina Poprawskiego.

 

24 czerwca – uroczystość św. Jana Chrzciciela (sobota)

7:00 + Za zmarłego Jerzego Lewkiewicza.

7:00 + Za zmarłą Lidię Królikowską w 30. dzień po pogrzebie.

7:00 + Za zmarłego Jana Iwankowskiego.

18:00 + O dar nieba dla śp. Jana Szloma z okazji imienin.

18:00 + Za zmarłego ojca Jana Bobkowskiego z okazji urodzin i imienin, za zmarłą Stanisławę i Józefa Karczewskich, za Lidię i Walentego Eremusów, za Franciszkę Kowalską i Marcina Bobkowskiego.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Edmunda Gurzyńskiego w 30. rocznicę śmierci, za Monikę Gurzyńską w 5. rocznicę śmierci oraz za rodzeństwo: Hannę Rosicką, Andrzeja i Dariusza Gurzyńskich.

18:00 + Za zmarłą Mariannę Stefańską w 11. rocznicę śmierci i za Stanisława Stefańskiego w 15. rocznicę śmierci.

 

25 czerwca – XII niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłą Łucję Mazurewicz w 4. rocznicę śmierci, za Eugeniusza i Józefę Mazurewiczów, za Jerzego Konopackiego oraz za dziadków z obu stron.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłą Barbarę, Stanisławę, Annę i Stanisława Kłodowskich, za Jadwigę, Bolesława i Józefa Zembrzyckich, za Jana, Janinę i Eugeniusza Gawrychów oraz krewnych i znajomych z obu stron.

12:00 + Za zmarłego Jana Jaskulskiego i Jadwigę Jaskulską oraz rodziców z obu stron.

12:00 + Za zmarłych rodziców Krajewskich oraz za zmarłych braci: Adama i Józefa.

13:15 + Za zmarłego męża Władysława Majerowskiego, za Władysławę i Ignacego Burzyńskich, za Mariannę, Stanisława i Jana Burzyńskich oraz Agnieszkę Iker.

13:15 + Za zmarłą Czesławę i Aleksandra Piotrowskich.

15:00 + Za dusze zmarłych: Kazimierza Jaskulskiego,  rodziców: Tomasza i Rozalii Pruchniewskich, za dusze sióstr, brata, szwagrów, dziadków oraz Stefana Byglewskiego.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Jerzego i Teresę Zielińskich w 24. rocznicę śmierci Jerzego.

Ostatnie wpisy

„Małżeński Weekend”

Nasza parafia św. Brata Alberta wraz z duszpasterstwem rodzin i wspólnotą „Mężczyźni św. Józefa,  w dn. 21-22 kwietnia zaprosiła małżonków na „Małżeński Weekend”. Gościem specjalnym