Intencje mszalne 10 – 16 lipca 2023 r.

binary comment

10 lipca – poniedziałek

7:00 + Za zmarłego Władysława Kozłowskiego i za Kazimierza Świątkowskiego.

7:00 + Za zmarłego syna Bartosza Godziewskiego, za męża Kazimierza Godziewskiego, za rodziców: Teresę i Franciszka Zielińskich, brata Tadeusza Zielińskiego, za szwagra Andrzeja i za zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłą Aleksandrę Bartkowską w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Janusza Adamskiego w 20. rocznicę śmierci, za braci: Bernarda i Wiesława oraz siostrę Elżbietę.

18:00 + Za zmarłego Ryszarda Wiatrowskiego (Mszę św. zamówili sąsiedzi z bloku przy ul. Baczyńskiego 6).

 

11 lipca – wtorek

7:00 + Za zmarłego Jerzego Lewkiewicza.

7:00 + Za zmarłego Witolda Wehrmeistra w 30. dzień po śmierci.

18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla członkiń II Róży Żywego Różańca i ich rodzin.

18:00 + O wieczne zbawienie i dar nieba dla śp. córki i siostry.

 

12 lipca – środa

7:00 + Za zmarłego Andrzeja Szpadkiewicza.

7:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (Mszę św. zamówiły Róże Żywego Różańca naszej parafii).

18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Jadwigi Górskiej w 68. rocznicę urodzin.

18:00 + O życie wieczne dla zmarłej Haliny Truszczyńskiej.

 

13 lipca – czwartek

7:00 + Za zmarłą Reginę Budzińska.

7:00 + Za zmarłą Feliksę Dudek w 30. dzień po pogrzebie.

18:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń IV Róży Żywego Różańca i ich rodzin.

18:00 + Za zmarłą Irenę Tomaszewicz w 14. rocznicę śmierci, za Stanisława Tomaszewicza, Stanisława Rosmana w 24. rocznicę śmierci oraz za Zofię, Szczepana, Jana i Henryka Rosmanów.

18:00 + Za zmarłego Ryszarda Wiatrowskiego (Mszę św. zamówili sąsiedzi z bloku przy ul. Baczyńskiego 6).

 

14 lipca – piątek

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 – O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla syna i synowej oraz opiekę Maryi dla ich poczętego dziecka.

18:00 + Za zmarłą Bronisławę Żurkowską w 5. rocznicę śmierci, za Józefa Żurkowskiego, za braci: Stanisława i Tadeusza, bratową Zofię, szwagra Eugeniusza oraz za zmarłych z rodziny.

 

15 lipca – sobota

7:00 + Za zmarłego Kazimierza Gołębiewskiego w dniu urodzin oraz za rodziców: Mariannę i Czesława.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Łucję i Tadeusza Żmudzińskich, za siostrę Urszulę Haberszau, za Mariana Zawackiego i za siostrzenicę Elżbietę Owczarek.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Zofię i Antoniego Wiśniewskich w rocznicę śmierci, za Wiktorię i Konstantego Przeczewskich, za męża Henryka Przeczewskiego, za braci i siostry oraz za wnuka Patryka.

18:00 + Za zmarłą Gabrielę Laskowską.

 

 

16 lipca – XV niedziela zwykła

6:30 – O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Ewy i Jakuba Krzysztofiaków oraz ich dzieci.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłą Joannę Pisarską w 7. rocznicę śmierci.

12:00 + Za duszę śp. Krzysztofa Pawlaka i Krzysztofa Byczkowskiego.

13:15 + Za zmarłych rodziców: Leona i Stanisławę Warmińskich w 39. rocznicę śmierci Leona i za Henryka Iwickiego.

15:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz o dary Ducha Świętego dla rodziny Józefowicz oraz dla ich dzieci i wnuków.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Jana i Annę Wiśniewskich w 30. rocznicę śmierci Jana oraz za zmarłych z obu stron.

Ostatnie wpisy

Liturgiczna Służba Ołtarza – 2024

Spotkania ministrantów w każdą sobotę o godz. 9:oo w salce katechetycznej. Zapraszamy. Opieka duszpasterska – ks. Radosław Żygowski Vademecum ministranta cz.1