Intencje Mszalne 13 – 19 listopada 2023 r.

binary comment

13 listopada – poniedziałek

7:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń IV Róży Żywego Różańca.

7:00 + Za zmarłą Stanisławę i Bolesława Hajduków oraz ich rodziców i rodzeństwo.

7:00 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Stanisława Kochalskiego z okazji imienin.

18:00 + Za zmarłą Alinę Czarnotę w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego męża, ojca i dziadka w 5. rocznicę śmierci, za teściów: Helenę i Bolesława Mechów oraz zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłą Teofilę Zdunek w 9. rocznicę śmierci i za rodzeństwo.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

14 listopada – wtorek

7:00 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

7:00 + Za zmarłą Adelę Mieczysławę Rzymowską w 30. dzień po śmierci.

7:00 + Za zmarłego brata Zygfryda Olszewskiego w 2. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Lechosława Szewczyka w 10. rocznicę śmierci, za rodziców z obu stron: Stanisławę i Franciszka Kaziorów oraz Mariannę i Andrzeja Szewczyków, a także za Jadwigę Szewczyk oraz Barbarę i Józefa Bogdańskich.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Stefanię i Tadeusza Lewandowskich oraz Irenę i Leona Balickich, za zmarłych z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 + Za zmarłą Mariannę Lewandowską (Mszę św. zamówili przyjaciele z pracy).

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

15 listopada – środa

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

7:00 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

18:00 + Za zmarłego Bronisława Gralę (Mszę św. Zamówiła kuzynka z rodziną).

18:00 + Za zmarłego męża Kazimierza Ertmańskiego, za rodziców Ertmańskich i Brzozowskich oraz za zmarłych z obu stron.

18:00 + Za zmarłego Zygmunta Krawaczyńskiego w 28. rocznicę śmierci, za Marię i Benedykta Krawaczyńskich, za rodziców z obu stron oraz Teresę Przybyłowicz.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Helenę i Stefana Zająców w rocznicę ich śmierci.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

16 listopada – czwartek

7:00 + Za zmarłą Małgorzatę Kasprowicz (greg.).

7:00 + Za zmarłego Grzegorza Świątkowskiego.

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i dary Ducha Świętego dla Jana i Teresy Skomrów z okazji 71. rocznicy ślubu oraz o opiekę i błogosławieństwo dla dzieci, wnuków i prawnuków.

18:00 + Za zmarłego męża, ojca i dziadka Edmunda Cybulskiego w 20. rocznicę śmierci.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

17 listopada – piątek

7:00 + Za zmarłą Małgorzatę Kasprowicz (greg.).

7:00 + Za zmarłą Krystynę Bobkowską (greg.).

18:00 + Za zmarłego Edwarda Gajewskiego w 12. rocznicę śmierci, za Irenę, Jacka i Tadeusza Gajewskich oraz za zmarłych z rodziny Gajewskich i Ferszka.

18:00 + Za zmarłego Józefa i Bronisławę Komoszyńskich oraz Jerzego Komoszyńskiego.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Melanię i Jana Górskich, za siostrę i szwagra: Janinę i Kunegundę Michlau oraz za zmarłych z rodziny Jabłońskich oraz za Andrzeja Soboczyńskiego.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

18 listopada – sobota

7:00 + Za zmarłego Stanisława Dobrzyńskiego w 15. rocznicę śmierci.

7:00 + Za zmarłą Małgorzatę Kasprowicz (greg.).

7:00 + Za zmarłą Krystynę Bobkowską (greg.).

18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Barbary z okazji 75. rocznicy urodzin.

18:00 + Za zmarłego Grzegorza Szynkowskiego w 35. rocznicę śmierci i za Ewelinę Szynkowską.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Monikę i Anastazego Osmańskich, za zmarłych z rodziny Romanowskich i Osmańskich oraz za zmarłą Marię i Erwina Ikier.

18:00 + Za zmarłego Henryka Pokojskiego w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

19 listopada – 33. niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłą Małgorzatę Kasprowicz (greg.).

7:30 – W intencji uczestników i prowadzących weekendowy kurs przedmałżeński.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłych rodziców: Ewę Kirzanowską w 9. rocznicę śmierci i za Benedykta Kirzanowskiego.

12:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Mirosławy i Arkadiusza w 25. rocznicę śmierci.

12:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu i posłudze kapłańskiej dla ks. Dawida Grabowskiego z okazji urodzin (Mszę św. zamówiła wspólnota „Margaretka”).

13:15 + Za zmarłą Marię Depczyńską oraz za wszystkich zmarłych z rodziny Depczyńskich, Laskowskich, Karaszów, Bytnerów i Turowskich.

13:15 + Za zmarłą Krystynę Bobkowską (greg.).

15:00 + Za zmarłą Bożenę Kowalską w 2. rocznicę śmierci.

15:00 + Za zmarłą Danutę Hryców-Szymańską.

Ostatnie wpisy

„Małżeński Weekend”

Nasza parafia św. Brata Alberta wraz z duszpasterstwem rodzin i wspólnotą „Mężczyźni św. Józefa,  w dn. 21-22 kwietnia zaprosiła małżonków na „Małżeński Weekend”. Gościem specjalnym