Intencje mszalne 29 marca – 4 kwietnia 2021 r.

Intencje w Parafii p.w. św. Brata Alberta w Iławie

29 marca – poniedziałek Wielkiego Tygodnia

7:00 – W intencji odrzucenia złych słów, wypalenia zła, oczyszczenia i o Ducha Świętego dla rodziny.

7:00 + Za zmarłą Renatę Nawotkę.

18:00 – O dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla członkiń II Róży Różańcowej i ich rodzin.

18:00 + Za zmarłą Annę Tatarek w 30. dzień po śmierci.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Marię i Jana oraz dziadka Antoniego Dzienis, za siostry: Albinę i Krystynę oraz za Stanisława i Leokadię Radowską.

18:00 + Za zmarłego Marcina i Jana Różańskich (Mszę św. zamówiła rodzina z Lubelskiego).

 

30 marca – wtorek Wielkiego Tygodnia

7:00 + Za zmarłą ciocię Małgorzatę Kamińską -Bakiewicz i za zmarłych z rodziny Kamińskich.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Irenę i Aleksandra Pniewskich, za brata Stefana i Annę Pniewskich, za brata Henryka Pniewskiego, za rodziców: Stanisławę i Bronisława Kilanowskich oraz brata Józefa.

18:00 + Za zmarłego Jana Świniarskiego w 2. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Jana i Wiktorię Łątkowskich oraz zmarłe rodzeństwo.

18:00 + Za zmarłą Annę Misztal w 30. dzień po śmierci.

 

31 marca – środa Wielkiego Tygodnia

7:00 – O Boże błogosławieństwo dla Mariusza z okazji 40. urodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

7:00 + Za zmarłą Krystynę Suder w 26. rocznicę śmierci oraz za Tadeusza i Jerzego Suder.

7:00 + Za zmarłą Renatę Nawotkę.

18:00 – Dziękczynienie Bogu Ojcu, przez Bolesne i Niepokalane Serce Matki Bożej, za dar życia z przeproszeniem za grzechy.

18:00 + Za zmarłego Włodzimierza Langowskiego z okazji urodzin.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Bronisławę i Franciszka Jankowskich w rocznicę śmierci Franciszka oraz za męża Romana Gonsiorowskiego.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Kunegundę i Alojzego Roszyńskich w 51. rocznicę śmierci Kunegundy, za Łucję Roszyńską oraz zmarłych z ich rodzin.

 

TRIDUUM PASCHALNE

 

1 kwietnia – Wielki Czwartek

Tego dnia rano nie sprawuje się Mszy św. Triduum Paschalne rozpoczyna się wieczorem Mszą Wieczerzy Pańskiej.

18:00 – O Boże błogosławieństwo, obfitość darów Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla kapłanów pracujących w naszej parafii Świętego Brata Alberta z okazji Dnia Kapłaństwa (Mszę św. zamówiła I Róża Różańcowa).

18:00 + Za zmarłego ks. kanonika Marka Klugiewicza w 3. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Agnieszkę Lewandowską w 40. rocznicę śmierci i za Leona Lewandowskiego, za braci: Henryka, Edmunda, Romana i za siostrę Łucję.

18:00 + O dar nieba, za wstawiennictwem św. Siostry Faustyny Kowalskiej, dla męża Marcina Poprawskiego.

18:00 + Za zmarłego Pawła Maruszaka.

 

2 kwietnia – Wielki Piątek

TEGO DNIA NIE SPRAWUJE SIĘ MSZY ŚW.

18:00 – Liturgia Wielkiego Piątku

 

3 kwietnia – Wielka Sobota

18:00 – W podziękowaniu Bogu Ojcu, przez Bolesne i Niepokalane Serce Maryi, za niezgłębione miłosierdzie.

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków i członkiń Róż Różańcowych naszej parafii i ich rodzin.

18:00 – Intencja wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

18:00 + Za zmarłego Stanisława Grubalskiego w 12. rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłego Józefa Kurkiewicza (greg.).

 

4 kwietnia – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

6:00 – O Boże błogosławieństwo, obfitość darów Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla kapłanów pracujących w naszej parafii z okazji święta kapłaństwa (Mszę św. Zamówiła IV Róża Różańcowa).

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – Za Parafian.

9:00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w posłudze kapłańskiej dla naszych kapłanów (Mszę św. zamówiła wspólnota Odnowy w Duchu Świętym).

10:30 + Za zmarłego tatę Maksymiliana Osickiego, za rodziców: Jana i Władysławę Litwińskich oraz zmarłych z rodziny.

12:00 + Za zmarłego Jerzego Ottę w 9. rocznicę śmierci i z okazji imienin oraz urodzin.

12:00 + Za zmarłą Teresę Korowicką w 30. dzień po śmierci.

13:15 + Za zmarłą Janinę Rapczyńską w 7. rocznicę śmierci i za dziadków z obu stron.

13:15 + Za zmarłych rodziców, za babcię, prababcię, dziadka, pradziadka: Kazimierę i Ignacego Piwowarskich w 22. rocznicę śmierci Ignacego i w 4. rocznicę śmierci Kazimiery.

15:00 + Za zmarłego Pawła Maruszaka.

16:30 + Za zmarłego Antoniego i Antoninę Szymańskich, za Stanisława Grzegorzewskiego oraz Józefa Bytnera.

18:00 + Za zmarłego Józefa Kurkiewicza (greg.).

Ostatnie wpisy