POETYCKA DROGA KRZYŻOWA „IDZIEMY Z TOBĄ” z zespołem „NORO LIM”

IMG_1499

Kapłani, serdecznie zaprosili wszystkich Parafian w niedzielę 18 lutego o godz. 16:00
na niecodzienny koncert, który odbył się w naszej świątyni. Była to muzyczno – ­poetycka
droga krzyżowa pt.: „Idziemy za Tobą” w wykonaniu zespołu „Noro Lim” z Krakowa.

Poprzez ten koncert kapłani serdecznie podziękowali  Parafianom za wszelką serdeczność podczas wizyt duszpasterskich oraz za składane ofiary.

„Noro Lim” czyli Niezmierzony Ocean Rozmaitych Odcieni Lirycznej Interpretacji Muzyki.

Założycielem i duchem artystycznym Noro Lim jest pochodzący z Iławy – Rafał Alicki, a sprawami organizacyjnymi zajmuje się Ewa Akšamović. Zespół koncertuje na miejscu w Myślenicach, w Małopolsce i w całej Polsce. Ich repertuar składa się głównie z piosenki poetyckiej o łagodnych dźwiękach, z marzycielskim tekstem oraz z klimatycznych utworów instrumentalnych z rodzaju muzyki filmowej. Najczęściej i najchętniej występują w kameralnych salach z klimatem oraz w kościołach.

Noro Lim ma również na swoim koncie koncerty okolicznościowe i charytatywne, a wśród nich: koncert na potrzeby Domu Małego Dziecka „Najmniejszemu ze świętych”, spektakl poświęcony Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II „Miejcie odwagę…” oraz spektakl oparty na rozważaniach drogi krzyżowej „Idziemy za Tobą”.

W skład zespołu wchodzą: Ewa Akšamović (wokal, teksty), Rafał Alicki (fortepian, kompozycje, aranżacje), Magdalena Ślósarz (skrzypce), Ewelina Korczak (skrzypce), Magdalena Kiszka (wiolonczela) i Małgorzata Górecka (flet poprzeczny)

Ostatnie wpisy