Intencje Mszalne 04.07.2022 – 10.07.2022

binary comment

 

4 lipca – poniedziałek

7:00 + Za zmarłą Marię, Jana i Mieczysława Browalskich, za Anielę, Kazimierza i Jana Ługowskich oraz Janinę i Tadeusza Falkowskich.

18:00 + Za zmarłego Kazimierza Kolasińskiego w 8. rocznicę śmierci, za Piotra i Alojzego Kolasińskich oraz rodziców Chechłowskich.

18:00 + Za zmarłą Stefanię Laskowską w 30. dzień po pogrzebie.

 

5 lipca – wtorek

7:00 + Za zmarłą Małgorzatę Schlieske w 2. rocznicę śmierci oraz za rodziców: Mariannę i Lucjana Kołaczkowskich.

18:00 + Za zmarłą Łucję i Beatę Jancewicz, za Łucję i Józefa Czubkowskich, za Alicję i Pawła Jachna, za Witolda Trochowskiego, Ryszarda Klimka, Józefę Grzywacz i Pawła Klimka.

18:00 + Za zmarłą Teresę Graduszewską (Mszę św. zamówiła I Róża Żywego Różańca).

 

6 lipca – środa

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Witolda.

7:00 + Za zmarłego Alojzego Jędrzejewskiego w 27. rocznicę śmierci, za syna Kazimierza Jędrzejewskiego w 3. rocznicę śmierci, za córkę Mieczysławę Krawczyk w 9. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Józefa i Jadwigę Paczkowskich.

18:00 + Za zmarłą Stefanię Laskowską (Mszę św. zamówiła grupa na Messengerze).

 

7 lipca – czwartek

7:00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Witolda.

7:00 + Za zmarłą Monikę Zabłocką w 3. rocznicę śmierci.

18:00 – Intencja dziękczynna Bogu Ojcu, przez Bolesne Niepokalane Serce Matki Bożej, za dar życia z przeproszeniem za grzechy nasze i całego świata z prośbą o święte powołania kapłańskie.

18:00 + Za zmarłych rodziców Wilga i Lewandowskich oraz za dziadków, babcie i rodzeństwo z rodziny Wilga i Lewandowskich, Grabowskich i Łużyńskich.

 

8 lipca – piątek

7:00 + Za zmarłego Jerzego Smolińskiego w 30. dzień po śmierci.

7:00 + Za zmarłego męża Zygmunta Zielińskiego w 7. rocznicę śmierci, za zmarłych braci oraz rodziców z obu stron.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Teresę i Franciszka Zielińskich, za syna Bartosza, za męża Kazimierza Godziewskiego, brata Tadeusza Zielińskiego oraz szwagra Andrzeja Błażewicza.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Antoniego Narewskiego w 16. rocznicę śmierci i za Wandę Narewską w 10. rocznicę śmierci.

 

9 lipca – sobota

7:00 + Za zmarłego Tomasza Mariana Budzińskiego w 30. dzień po śmierci.

18:00 + Za zmarłego syna Adasia Załęskiego i za zmarłą Rutt Napiórkowską.

18:00 + Za zmarłą Halinę Szumiel (Mszę św. zamówiły koleżanki).

 

10 lipca – XV niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłego Marka Nawotkę w 30. dzień po pogrzebie.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłego Kazimierza Kasprowicza, za rodziców: Władysławę i Józefa Księżopolskich oraz za brata Czesława.

12:00 + Za duszę zmarłego Krzysztofa Pawlaka.

13:15 + Za zmarłego Wiesława Falkowskiego w rocznicę śmierci, za syna Przemysława, za zmarłych rodziców Falkowskich i zmarłe rodzeństwo.

15:00 + Za zmarłego Antoniego Mączyńskiego.

18:00 + Za zmarłego Janusza Adamskiego w 19. rocznicę śmierci oraz za braci: Bernarda i Wiesława Michałowiczów.

18:00 + Za zmarłą Elżbietę Marię Kasprowicz w 30. dzień po pogrzebie.

Ostatnie wpisy

ZAPRASZAMY NA PIELGRZYMKĘ DO WŁOCH

Zapraszamy na samolotową pielgrzymkę do Włoch w dniach 5 – 11 czerwca 2025 r. Plan i szczegóły – na załączonych plakatach. Zapisy w biurze parafialnym