Intencje mszalne 10 – 16 października 2022 r.

binary comment

10 października – poniedziałek
7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla męża i taty Marcina z okazji urodzin.
7:00 + Za zmarłych rodziców z obu stron: za Stanisławę i Józefa Wasiaków oraz Stanisławę i Alfonsa Jaworskich, za braci: Stanisława i Czesława Jaworskich oraz siostrę Stanisławę Dmochewicz.
7:00+ Za zmarłego Rafała Drempkowskiego (greg.).
18:00 + Za zmarłych: za Halinę i Ludwika Licznerskich w 15. rocznicę śmierci Haliny, za Barbarę i Tadeusza Bilickich oraz zmarłych z rodziny.
18:00 + Za zmarłych rodziców: Jadwigę i Jana Rozwadowskich, za męża Kazimierza Maliszewskiego oraz bratową Jadwigę Rozwadowską.
18:00+ Za zmarłą Stefanię Tecław (greg.).
18:00 + Za zmarłego męża, tatę i dziadka Jana Januszewskiego w 7. rocznicę śmierci.

11 października – wtorek
7:00 + Za zmarłą Wiesławę Kaczerowską.
7:00 + Za zmarłego Piotra Albina (Mszę św. zamówili: Urszula i Karol Lempreckt).
7:00 + Za zmarłą Zofię Barbarę Balińską w 30. dzień po pogrzebie.
18:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Klausa.
18:00 + Za zmarłego Rafała Drempkowskiego (greg.).
18:00 + Za zmarłą Stefanię Tecław (greg.).
18:00 + Za zmarłą Krystynę Rudnicką w 5. rocznicę śmierci i za Jana Rudnickiego w 30. rocznicę śmierci.

12 października – środa
7:00 + Za zmarłą Wiesławę Kaczerowską.
7:00 + Za zmarłego Piotra Albina (Mszę św. zamówili: Małgorzata i Adam z Morąga).
18:00 + Za zmarłą Teresę Śmigielską w 1. rocznicę śmierci i za Bolesława Śmigielskiego.
18:00 + Za zmarłego Stefana Mówińskiego w 3. rocznicę śmierci i za rodziców z obu stron.
18:00 + Za zmarłych rodziców: Jana i Juliannę Bludau, za bratową Barbarę Bludau, za ojca Jana Karczewskiego, brata Dariusza Karczewskiego oraz babcię Helenę.
18:00+ Za zmarłą Stefanię Tecław (greg.).
18:00+ Za zmarłego Rafała Drempkowskiego (greg.).

13 października – czwartek
7:00 + Za zmarłego Rafała Drempkowskiego (greg.).
7:00 + Za zmarłych rodziców: Ludomirę i Bronisława Puchalskich.
18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń IV Róży Żywego Różańca i ich rodzin.
18:00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla wszystkich dzieci objętych modlitwami VIII Róży Różańcowej Rodziców, dla ich rodziców, naszych kapłanów oraz członkiń VIII Róży Żywego Różańca.
18:00 + Za zmarłą żonę Danutę Stolarczyk w 12. rocznicę śmierci i za rodziców z obu stron.
18:00 + Za zmarłą Stefanię Tecław (greg.).

14 października – piątek
7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące.
7:00 + Za zmarłych teściów: Helenę i Frumencjusza Jabłońskich.
7:00 + Za zmarłą Annę Krystynę Gęsicką w 30. dzień po śmierci.
18:00 + Za zmarłego Piotra Albina (Mszę św. zamówili sąsiedzi).
18:00 + Za zmarłego męża i dziadka Stefana Szwarca w 5. rocznicę śmierci, za teściów: Stefanię i Antoniego oraz za krewnych z obu stron.
18:00 + Za zmarłą Stefanię Tecław (greg.).
18:00 + Za zmarłego Rafała Drempkowskiego (greg.).

15 października – sobota
7:00 + Za zmarłą Jadwigę Mikuczyńską w dniu imienin i za Józefa Mikuczyńskiego oraz za rodziców i rodzeństwo z obu stron.
7:00 + Za zmarłych rodziców: Helenę i Stefana Ciesielskich, za Wandę Ciesielską oraz za dziadków z obu stron.
18:00 + Za zmarłą Stefanię Tecław (greg.).
18:00 + Za zmarłego Rafała Drempkowskiego (greg.).
18:00 + Za zmarłą mamę Jadwigę Bogdańską w dniu imienin.
18:00 + Za zmarłego Andrzeja Zarembę, za tatę Zdzisława oraz za teściów i szwagra.

16 października – XXIX niedziela zwykła
6:30 + Za zmarłego Rafała Drempkowskiego (greg.).
7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.
9:00 – W intencji Parafian.
10:30 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Henryki i Andrzeja.
12:00 + Za zmarłego brata Wiesława Fassa, za rodziców: Henrykę i Mieczysława Fass, za chrześniaka Adama oraz za babcie i dziadków z obu stron.
13:15 + Za zmarłego Józefa i Martę Rudzińskich w 26. rocznice śmierci Józefa, za rodziców: Irenę i Piotra Bukowskich oraz za Stanisławę i Franciszka Tęgowskich.
13:15 + Za zmarłego Henryka Rapczyńskiego w 31. rocznicę śmierci i za dziadków z obu stron.
15:00 + Za zmarłą Stefanię Tecław (greg).
15:00 + Za zmarłego Stefana Mówińskiego w 30. dzień po śmierci.
18:00 + Za zmarłą Genowefę Tykarską w 1. rocznicę śmierci.
18:00 + Za zmarłą Annę Tatarek z okazji urodzin.

Ostatnie wpisy

MAŁŻEŃSKI WEEKEND 21 i 22 kwietnia.

W najbliższą sobotę oraz niedzielę, 21 i 22 kwietnia, zapraszamy małżonków na „MAŁŻEŃSKI WEEKEND”.  Gościem będzie dr hab. teologii biblijnej i pastoralnej, rekolekcjonista, autor wielu

Ogłoszenia Duszpasterskie 14.04.24 r.

14 kwietnia 2024 r. – III niedziela Wielkanocy NIEDZIELA BIBLIJNA Dziś jest trzecia niedziela Wielkanocy. Nadal przeżywamy okres radości płynącej z doświadczenia mocy Chrystusa zmartwychwstałego. Ta