Intencje mszalne – 12 – 18 lutego 2024 r.

binary comment

2 lutego – poniedziałek

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

7:00 + O łaskę nieba i życie wieczne dla Anny Szwed w 10. rocznicę śmierci.

7:00 + Za zmarłego Witolda Anzela.

18:00 + Za zmarłą siostrę  Hannę Zawacką oraz za rodziców: Bernadettę i Edmunda Zawackich w rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Bronisława Nowickiego, za Janinę Nowicką, Jana Nowickiego, za Eugeniusza Zaborowskiego,  Halinę Zaborowską oraz Grzegorza Zaborowskiego.

18:00 + Za zmarłą Wandę Wiśniewską (greg.).

18:00 + Za zmarłego Bronisława Gralę (greg.).

 

13 lutego – wtorek

7:00 – O dary Ducha Świętego dla Artura z racji urodzin.

7:00 + Za zmarłą Wandę Wiśniewską (greg.).

18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla IV Róży Żywego Różańca i ich rodzin.

18:00 + Za zmarłą Łucję Zaborowską w 30. dzień po pogrzebie.

18:00 + Za zmarłego Bronisława Gralę (greg.).

18:00 + Za zmarłych: za Klarę, Leona, Jadwigę, Witolda, Łucję, Albina, Bronisława, Andrzeja i Zbigniewa Kopczyńskich.

 

14 lutego – ŚRODA POPIELCOWA

7:00 + Za zmarłą Wandę Wiśniewską (greg.).

10:00 + Za zmarłych: za Andrzeja Dombrowskiego, za Romana i Tadeusza Sztramskich oraz Krzysztofa Kołakowskiego.

12:00 + Za zmarłego Eugeniusza Turka w 21. rocznicę śmierci, za teściów: Rozalię i Walentego Turków, za rodziców: Annę i Franciszka Malickich, za brata Stanisława, za siostry: Reginę, Mariannę i Elżbietę,  za szwagrów oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

16:30 + Za zmarłego Bronisława Gralę (greg.).

16:30 + Za zmarłych: za Jana Czarneckiego, Mariannę i Wincentego Kowalczyków oraz siostrę Zenonę Czajkowską.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza.

18:00 + Za zmarłą Wandę Wyżlic w 25. rocznicę śmierci i za Edwarda Wyżlica.

20:00 – W pewnej intencji.

 

15 lutego – czwartek, NAWIEDZENIE RELIKWII BŁ. RODZINY ULMÓW Z MARKOWEJ W PARAFII ŚW. BRATA ALBERTA

7:00 + Za zmarłego Zygmunta Pietrzaka w 30. dzień po śmierci.

14:15 – MSZA ŚW. W INTENCJI RODZIN NASZEJ PARAFII, ZA WSTAWIENNICTWEM BŁ. RODZINY ULMÓW Z MARKOWEJ.

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Kuby w 18. rocznicę urodzin.

18:00 + Za zmarłą Wandę Wiśniewską (greg.).

18:00+ Za zmarłego Bronisława Gralę (greg.).

18:00 + Za zmarłego męża Janusza oraz za zmarłych rodziców, teściów i braci z obu stron.

 

16 lutego – piątek

7:00 + Za zmarłą Zofię Gładun z okazji urodzin.

7:00 + O łaskę nieba i życie wieczne dla Jana Szweda w 10. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Stanisławę i Kazimierza Kościelskich.

18:00 + Za zmarłą Barbarę Tomaszewską, za Leona i Helenę Czaplickich oraz za dziadków Krawaczyńskich, Tresków i Czaplickich.

18:00 + Za zmarłą Wandę Wiśniewską (greg.).

18:00+ Za zmarłego Bronisława Gralę (greg.).

 

17 lutego – sobota

7:00 – O uwolnienie Karoliny od wszelkich skutków grzechów przodków.

18:00 + Za zmarłego Franciszka Margalskiego w 20. rocznicę śmierci, za Koletę i Alojzego Duchnów, za rodziców z obu stron oraz za zmarłych wujków Galińskich.

18:00 + Za zmarłą żonę Małgorzatę Żurawską w 7. rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłą Wandę Wiśniewską (greg.).

18:00+ Za zmarłego Bronisława Gralę (greg.).

 

18 lutego – 1. niedziela Wielkiego Postu

6:30 + Za zmarłą Ewę Janinę Zarembę.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłego Romana Brodewicza i za zmarłych rodziców.

10:30 + O radość, chwałę nieba i szczęście wieczne dla męża i taty Tadeusza Murawskiego oraz za dusze czyśćcowe.

12:00 + Za zmarłą Wandę Wiśniewską (greg.).

13:15 + Za zmarłego męża Zbigniewa Słowika i za zmarłych rodziców z obu stron.

13:15 + Za zmarłą Wiktorię Majewską w dniu urodzin i za Stanisława Majewskiego oraz za braci: Józefa, Bogusława i Leszka Majewskich.

15:00 – O uwolnienie Karoliny od wszelkich skutków grzechów przodków.

15:00 + Za zmarłych rodziców: Barbarę i Józefa Bernatków w 5. rocznicę śmierci Barbary, za Wandę i Michała Lewkowiczów, za bratową Jadwigę, za dziadków oraz zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłego Tomasza Piotrowskiego w 30. dzień po śmierci.

18:00 + Za zmarłego Bronisława Gralę (greg.).

Ostatnie wpisy

Liturgiczna Służba Ołtarza – 2024

Spotkania ministrantów w każdą sobotę o godz. 9:oo w salce katechetycznej. Zapraszamy. Opieka duszpasterska – ks. Radosław Żygowski Vademecum ministranta cz.1