Intencje mszalne 13 – 19 września 2021 r.

binary comment

13 września – poniedziałek

7:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jakuba.

7:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń IV Róży Różańcowej i ich rodzin.

7:00 + Za zmarłą Kazimierę Szklarz (greg.).

18:00 + Za zmarłą córkę Annę Ciesielską w 13. rocznicę śmierci, za dziadków: Kazimierza i Czesławę Gabrielów oraz Stefanię i Mieczysława Szczepańskich.

18:00 + Za zmarłą Reginę Kurkiewicz w 19. rocznicę śmierci, za rodziców z obu stron i za Józefa Kurkiewicza.

18:00 + Za zmarłego Jana i Marię Hejka, za Teodora, Barbarę, Marię, Edmunda, Genowefę i Antoniego Krzyżniewskich.

18:00 + Za zmarłego męża Leona Chojnackiego w 39. rocznicę śmierci oraz za rodziców i brata Tadeusza.

 

14 września – wtorek

7:00 + Za zmarłą Urszulę Olkiewicz.

7:00 + Za zmarłego Benedykta Romanowskiego w 30. dzień po śmierci.

18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Pawła Liszewskiego z okazji urodzin (Mszę św. zamówiła Odnowa w Duchu Świętym).

18:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jakuba.

18:00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Danuty Umińskiej z okazji urodzin.

18:00 + Za zmarłą Kazimierę Szklarz (greg.).

 

15 września – środa

7:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jakuba.

7:00 + Za zmarłą Kazimierę Szklarz (greg.).

7:00 + Za zmarłego Tadeusza Suder w 37. rocznicę śmierci oraz za Krystynę i Jerzego Suder.

18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Danuty Umińskiej z okazji urodzin (Mszę św. zamówiły koleżanki).

18:00 + Za zmarłą Teresę Wilgę w 17. rocznicę śmierci i za Aleksandra Wilgę, za Agnieszkę i Alojzego Lewandowskich oraz Henryka Zimickiego.

18:00 + Za zmarłego Władysława Jarnutowskiego w 3. rocznicę śmierci, za jego rodziców, a także za tatę Jana Zgorzelskiego i brata Tadeusza Zgorzelskiego.

18:00 + Za zmarłego męża Andrzeja Szajewskiego w 2. rocznicę śmierci, za zmarłych rodziców: Helenę i Mikołaja Grabiańskich oraz Lucynę i Władysława Szajewskich.

 

16 września – czwartek

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze z okazji rocznicy ślubu dla Róży i Krzysztofa Nitkowskich oraz ich dzieci.

7:00 + Za zmarłego męża Ryszarda Olszewskiego, za syna Radosława, córkę Justynę oraz rodziców z obu stron.

18:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jakuba.

 

18:00 + Za zmarłą Kazimierę Szklarz (greg.).

18:00 + Za zmarłego Pawła Klimka (Mszę św. zamówiła babcia, matka chrzestna i rodzina z Kielc).

18:00 + Za zmarłą Mirosławę Marię Staszyńską.

 

 

17 września – piątek

7:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jakuba.

7:00 + Za zmarłego Eugeniusza Chomika w 5. rocznicę śmierci oraz za  wszystkich zmarłych z rodziny Chomików, Strzeleckich, Sobieśniewskich i Kasprowiczów.

18:00 + Za zmarłego męża Mariana Błędowskiego w 7. rocznicę śmierci, za rodziców z obu stron oraz za Edytę, Zofię i Mariana Zielińskich.

18:00 + Za zmarłego ks. Kan. Marka Klugiewicza.

18:00 + Za zmarłą Kazimierę Szklarz (greg.).

18:00 + Za zmarłego Arkadiusza Szechlickiego.

 

18 września – sobota

7:00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dalszej posłudze kapłańskiej i w życiu dla ks. Sławomira Głodzika (Mszę św. zamówiła grupa modlitewna „Margaretka”).

7:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jakuba.

7:00 + Za zmarłą Kazimierę Szklarz (greg.).

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Beaty w 50. rocznicę urodzin.

18:00 + Za zmarłego Janusza Stachurę w 3. rocznicę śmierci, za rodziców: Reginę i Stefana Sadowskich oraz Helenę i Władysława Stachura.

18:00 + Za zmarłego Jana Ruczyńskiego w 5. rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Kazimierę Osowską w 6. rocznicę śmierci i za Józefa Osowskiego oraz za dziadków z obu stron.

 

19 września – XXV niedziela zwykła

6:30 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Renaty i Henryka Jeziorskich w 50. rocznicę ślubu oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci i ich rodzin.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – Za Parafian.

9:00 + Za zmarłego Mirosława Litwińskiego w 30. dzień po pogrzebie.

10:30 – Podziękowanie Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Tomasza oraz ich syna Wojciecha.

12:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jakuba.

12:00 + Za zmarłych rodziców Truszczyńskich oraz zmarłych szwagrów.

13:15 + Za zmarłego Grzegorza Orzechowskiego w 13. rocznicę śmierci i za Kazimierza Orzechowskiego.

13:15 + Za zmarłą Jadwigę Fanclau w 2. rocznicę śmierci oraz za zmarłą babcię i dziadka.

15:00 + O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie dla zmarłego Pawła Skrzeczkowskiego.

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Haliny i Jerzego w 57. rocznicę sakramentu małżeństwa.

18:00 + Za zmarłą Kazimierę Szklarz (greg.).

Ostatnie wpisy