Intencje mszalne 14 – 20 września 2020 r.

Intencje w Parafii p.w. św. Brata Alberta w Iławie

14 września – poniedziałek

7:00 + Za zmarłego Jerzego Wróbla i Władysławę Stolarczyk (greg.).

7:00 + Nowenna za dusze w czyśćcu cierpiące (dzień 6.).

18:00 + Za zmarłego męża, tatę i dziadka Władysława Jarnutowskiego w 2. rocznicę śmierci oraz za tatę Jana Zgorzelskiego i brata Tadeusza Zgorzelskiego.

18:00 + Za zmarłą siostrę Hannę Araszkiewicz i za brata Eugeniusza Pestę.

18:00 + Za zmarłego Tadeusza Kozłowskiego, za Feliksa i Mariannę Koszczka, za Jerzego, Zygmunta, Stefana, Edmunda i Zofię Koszczka oraz Justynę Ostrowską.

 

15 września – wtorek

7:00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz o potrzebne dary Ducha Świętego dla Danuty Umińskiej w dniu urodzin.

7:00 + Za zmarłego Jerzego Wróbla i Władysławę Stolarczyk (greg.).

7:00 + Za zmarłego Tadeusza Suder w 36. rocznicę śmierci oraz za Krystynę i Jerzego Suder.

7:00 + Nowenna za dusze w czyśćcu cierpiące (dzień 7.).

18:00 + Za zmarłego Andrzeja Szajewskiego w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłą Teresę Wilgę w 16. rocznicę śmierci, za Aleksandra Wilgę, Agnieszkę i Alojzego Lewandowskich oraz Henryka Zimickiego.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Juliana i Halinę Balewskich oraz Władysława Modrzejewskiego.

18:00 + Za zmarłą Elżbietę Annę Patyk w 29. rocznicę śmierci, za rodziców: Mieczysława i Juliannę Ćwiklaków, za Irenę i Stefana Pączkowskich oraz Halinę Pączkowską i Stefana Pączkowskiego.

 

16 września – środa

7:00 + Za zmarłego Jerzego Wróbla i Władysławę Stolarczyk (greg.).

7:00 + Nowenna za dusze w czyśćcu cierpiące (dzień 8.).

18:00 + Za zmarłego męża Lecha Wasielewskiego w 1. rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny Wasielewskich, Bugajskich i Borkowskich.

18:00 + Za zmarłego Bolesława Bala z okazji urodzin.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Marię i Tadeusza Milczarków, za siostrę Zdzisławę oraz zmarłych z rodziny Milczarków i Fotymów.

 

17 września – czwartek

7:00 + Za zmarłego Jerzego Wróbla i Władysławę Stolarczyk (greg.).

7:00 + Nowenna za dusze w czyśćcu cierpiące (dzień 9.).

18:00 + Za zmarłego ks. kan. Marka Klugiewicza.

18:00 + Za zmarłego Roberta Panka (Mszę św. zamówili sąsiedzi z bloku przy ul. 1 Maja 20A).

18:00 + Za zmarłego męża Mariana Błędowskiego w 6. rocznicę śmierci, za rodziców z obu stron oraz za Edytę Zofię i Mariannę Zielińskie.

 

18 września – piątek

7:00 + Za zmarłego Jerzego Wróbla i Władysławę Stolarczyk (greg.).

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Beaty Gałązkiewicz w 49. rocznicę urodzin.

18:00 + Za zmarłego Jana Ruczyńskiego w 4. rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłą Barbarę Ciecierską w 6. miesiąc po śmierci i za Henryka Ciecierskiego.

 

19 września – sobota

7:00 + Za zmarłą Jadwigę Fanclau w 1. rocznicę śmierci.

7:00 + Za zmarłego Jerzego Wróbla i Władysławę Stolarczyk (greg.).

18:00 + Za zmarłą babcię Teresę oraz zmarłych dziadków: Henrykę i Edmunda.

18:00 + Za zmarłego Janusza Stachurę w 2. rocznicę śmierci, za rodziców: Reginę i Stefana Sadowskich oraz Helenę i Władysława Stachurów.

18:00 + Za zmarłą Halinę, Anielę i Józefa Gorzka.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Kazimierę Osowską w 5. rocznicę śmierci i za Józefa Osowskiego oraz za dziadków z obu stron.

 

20 września – XXV niedziela zwykła

6:30 – W pewnej intencji.

7:30 + Za zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

7:30 + Za zmarłego Jerzego Wróbla i Władysławę Stolarczyk (greg.).

9:00 – Za Parafian.

9:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla męża Mariana w 70. rocznicę urodzin.

10:15 – UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ.

10:15  – Podziękowanie Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Tomasza oraz ich syna Wojciecha.

12:00 + Za zmarłą Felicję i Henryka Piotrowiczów oraz Teresę Żubertowską i Marka Piotrowicza.

13:15 + Za zmarłego męża Eugeniusza Lewandowskiego w 24. rocznicę śmierci i za siostrę Halinę.

13:15 + Za zmarłego Stanisława Kuzdrę w 23. rocznicę śmierci.

15:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny Skurków.

16:30 + Za zmarłego Łukasza Zerę i za dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 + Za zmarłego Grzegorza Orzechowskiego w 12. rocznicę śmierci.

Ostatnie wpisy