Intencje Mszalne 16-22 października

binary comment

 

16 października – poniedziałek

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

7:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

7:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

18:00 + Za zmarłego męża Andrzeja Zarembę, za tatę Zdzisława, za teściów oraz zmarłego szwagra.

18:00 + Za zmarłą Teresę Wilgę w 19. rocznicę śmierci, za Aleksandra Wilgę, za Agnieszkę i Alojzego Lewandowskich, za Krystynę Dreszler oraz Henryka Zimickiego.

18:00 + Za zmarłą Małgorzatę Urbańską w 30. dzień po pogrzebie.

18:00 + Za zmarłego brata Wiesława Fassa oraz za rodziców: Mieczysława i Henrykę Fass.

17 października – wtorek

7:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

7:00 + Za zmarłego Zdzisława Niemirowskiego w 30. dzień po pogrzebie.

7:00 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

18:00 + Za zmarłą Anielę Wiśniewską w 1. rocznicę śmierci, za męża Edwarda Wiśniewskiego i za syna ks. Piotra Wiśniewskiego.

18:00 + Za zmarłą żonę Danutę Stolarczyk w 13. rocznicę śmierci i za rodziców z obu stron.

18:00 + Za zmarłego męża i ojca Brunona Jakubowskiego w 28. rocznicę śmierci, za rodziców z obu stron i za zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłego Jana Wosia w 23. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

18 października – środa

7:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

7:00 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

18:00 + Za zmarłego syna Wojciecha Cybulskiego w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Grzegorza Świątkowskiego w 30. dzień po śmierci.

18:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

18:00 + Za zmarłych: za Rafała Drembkowskiego, za Franciszka Liszewskiego oraz za Marcina Ćwika.

19 października – czwartek

7:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

7:00 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Magdy i Andrzeja Kucińskich w 10. rocznicę ślubu oraz o potrzebne łaski dla ich syna Jakuba.

18:00 + Za zmarłą Teresę Duszę w 30. dzień po pogrzebie.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

18:00 + Za zmarłych rodziców: Wiktorię i Henryka Michalskich oraz za dziadków z obu stron.

20 października – piątek

7:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

7:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

7:00 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

18:00 + Za zmarłych rodziców: Halinę i Damazego Hejków, za Agnieszkę i Bernarda Mellerów oraz zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłego Witolda Trochowskiego w rocznicę śmierci, za Łucje i Józefa Czubkowskich, za Józefę Grzywacz, Beatę i Łucję Jancewicz, za Jadwigę i Alfonsa Trochowskich oraz Pawła Klimka.

18:00 + Za zmarłą Marię Otrębę w 25. rocznicę śmierci i za Jana Otrębę.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Jana i Stanisławę Mendalów oraz braci i siostry z rodziny Mendalów.

21 października – sobota

7:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

7:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

7:00 + Za zmarłą Zofię i Lucjana Jankowskich oraz Eleonorę i Weronikę.

18:00 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

18:00 + Za zmarłego męża, ojca i dziadka Stanisława Gamonia w 3. rocznicę śmierci, za jego rodziców: Franciszka i Mariannę Gamoniów, za siostrę Stanisławę Gapys oraz brata Józefa Jarockiego.

18:00 + Za zmarłego męża Jana Majewskiego w dniu 85. urodzin, za rodziców z obu stron i rodzeństwo.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Małgorzatę Tasarz w 20. rocznicę śmierci i za Stefana Tasarza w 35. rocznicę śmierci, za braci: Adama, Mariana i Zenona oraz za teściów Czarneckich.

22 października – 29. niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

7:30 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłą Urszulę i Zbigniewa Słupskich oraz Tadeusza Sokołowskiego.

12:00 + Za zmarłego Henryka Rapczyńskiego w 32. rocznicę śmierci i za dziadków z obu stron.

13:15 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Celiny i Jana oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci z rodzinami.

13:15 – O owoce kursu przedmałżeńskiego dla uczestników i prowadzących.

15:00 + Za zmarłych rodziców: Jana i Jadwigę Rozwadowskich, za męża Andrzeja Płotkowskiego oraz jego rodziców.

15:00 + Za zmarłą Danutę Hryców-Szymańską.

18:00 + Za zmarłego Ryszarda Krumrei w 10. rocznicę śmierci, za Janinę i Jana Żurawskich oraz za braci: Henryka i Mariana.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie wpisy

„Biały tydzień” /video/

W naszej parafii trwa „biały tydzień” dzieci pierwszokomunijnych. Piękną tradycją w naszym kościele jest to, że dziewczęta i chłopcy, którzy przyjęli w Uroczystość Wniebowstąpienia pierwszą