Intencje mszalne 17 – 23 kwietnia 2023 r.

binary comment

17 kwietnia – poniedziałek

7:00 + Za zmarłą Halinę Cieszewską (greg.).

7:00 + Za zmarłego Mieczysława Dembińskiego.

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne dary Ducha Świętego dla Krystyny i Stanisława z okazji 47. rocznicy ślubu.

18:00 + O dar nieba dla zmarłej córki Marty Rogowskiej w dniu jej urodzin.

18:00 + Za zmarłego syna Marka Eremusa w 50. rocznicę urodzin.

 

18 kwietnia – wtorek

7:00 + Za zmarłą Halinę Cieszewską (greg.).

7:00 + Za zmarłego Pawła Gołębiewskiego w 10. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Tadeusza Pawłowskiego w 12. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłą Krystynę, Józefa i Roberta Szczech.

18:00 + Za zmarłą Annę Gajewską w 5. rocznicę śmierci.

 

19 kwietnia – środa

7:00 + Za zmarłą Halinę Cieszewską (greg.).

18:00 + Za zmarłą Melanię Tucholską w 20. rocznicę śmierci i za Antoniego Tucholskiego oraz za zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłego Józefa Giżyńskiego w 19. rocznicę śmierci oraz za rodziców Narożnych i Giżyńskich..

18:00 + Za zmarłego Marka Dymowskiego, za jego braci i rodziców z obu stron.

 

20 kwietnia – czwartek

7:00 + Za zmarłą Halinę Cieszewską (greg.).

7:00 + Za zmarłą Stefanię Wardę i za Joannę Małecką.

18:00 + Za zmarłą Antoninę i Antoniego Szymańskich, za Stanisława Grzegorzewskiego oraz za zmarłych z rodziny Szymańskich.

18:00 + Za zmarłego Stanisława Dudka w 25. rocznicę śmierci.

 

21 kwietnia – piątek

7:00 + Za zmarłą Halinę Cieszewską (greg.).

18:00 + Za zmarłego Edwarda Balickiego w 4. rocznicę śmierci i za Jadwigę Smulską.

18:00 + Za zmarłą Janinę i Kazimierza Pucińskich oraz za zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Władysławę i Grzegorza Styborskich oraz za męża Stanisława Lewandowskiego w 6. rocznicę śmierci.

 

22 kwietnia – sobota

7:00 + Za zmarłą Halinę Cieszewską (greg.).

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dalszej posłudze kapłańskiej i duszpasterskiej (Mszę św. zamówiła III Róża Żywego Różańca).

18:00 + Za zmarłą Urszulę Frankiewicz w rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Jana i Stanisławę Postek oraz za zmarłych z rodziny.

 

23 kwietnia – III niedziela wielkanocna, Niedziela Biblijna

6:30 + Za zmarłą Halinę Cieszewską (greg.).

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

9:00 + Za zmarłego męża, ojca i dziadka Jerzego Wrzesińskiego w dniu imienin.

10:30 + Za zmarłego Franciszka Krajewskiego, za Krystynę i Mikołaja Szubiaków oraz zmarłych z rodziny Szubiaków.

12:00 + Za zmarłego męża Zygmunta Wojciechowskiego i za rodziców z obu stron.

12:00 + Za zmarłego Janusza Waśniewskiego w 35. rocznicę śmierci.

13:15 + Za zmarłych rodziców: Stefana i Marię Karczewskich, za zmarłych z rodziny i za sąsiadów.

13:15 + Za zmarłego męża i ojca Jerzego Gałązkiewicza z okazji imienin oraz za rodziców: Janinę i Stanisława Gałązkiewiczów.

15:00 + Za zmarłych rodziców: Mariannę i Jana Zabłotnych oraz dziadków z obu stron.

15:00 + Za zmarłego tatę i męża Maksymiliana Osickiego w 5. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego męża Jacka Kraińskiego w dniu urodzin.

Ostatnie wpisy

Liturgiczna Służba Ołtarza – 2024

Spotkania ministrantów w każdą sobotę o godz. 9:oo w salce katechetycznej. Zapraszamy. Opieka duszpasterska – ks. Radosław Żygowski Vademecum ministranta cz.1