Intencje mszalne 2 – 8 października 2023 r.

binary comment

2 października – poniedziałek

7:00 + Za zmarłego Michała Browalskiego (greg.).

7:00 + Za śp. Bazylego Taranowskiego (Mszę św. zamówili sąsiedzi z klatki).

18:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

18:00 + Za zmarłego męża Bernarda Szczecha, za rodziców Wasielewskich i Szczechów, za Cecylię, Edmunda i Helenę, za Annę Wasielewską oraz wnuka Pawła Szczecha.

18:00 + Za zmarłego Ryszarda Wiatrowskiego (Mszę św. zamówiła kuzynka Anna Niemczak z rodziną).

18:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

 

3 października – wtorek

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą do Matki Bożej, aby otaczała swoją opieką, wyprosiła Boże błogosławieństwo, zdrowie i wiarę dla synów: Marka, Wiesława i Jacka oraz oraz dla ich rodzin.

7:00 + Za zmarłego męża i ojca Wiesława Cwalińskiego w 7. rocznicę śmierci.

7:00 + O dar życia wiecznego dla zmarłej wnuczki Laury Pyzy (Mszę św. zamówiła babcia Jolanta i prababcia Irena).

18:00 + Za zmarłych rodziców: Janinę i Czesława Birbachów w 5. rocznicę śmierci Janiny.

18:00 + Za zmarłego Michała Browalskiego (greg.).

18:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

 

4 października – środa

7:00 + Za zmarłego Michała Browalskiego (greg.).

7:00 + Za zmarłych rodziców: Marię i Zygmunta Krawaczyńskich, za Annę i Ludwika Sontowskich oraz za brata Benedykta Krawaczyńskiego.

7:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

18:00 + Za zmarłą Zofię Dziczek w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + O łaskę nieba dla zmarłych rodziców: Heleny i Pawła Wilków, dla Genowefy i Tadeusza Sadowskich, dla dziadków i rodziców chrzestnych oraz dla braci: Jana, Henryka i Krzysztofa.

18:00 + Za zmarłego Kazimierza Wyżlica w 10. rocznicę śmierci i za Stanisławę Wyżlic.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

 

5 października – pierwszy czwartek miesiąca

7:00 + Za zmarłego Michała Browalskiego (greg.).

7:00 + Za zmarłego Bazylego Taranowskiego w 30. dzień po śmierci.

7:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

18:00 – Intencja dziękczynna Bogu Ojcu, przez Bolesne i Niepokalane Serce Matki Bożej, za dar życia z przeproszeniem za grzechy nasze i całego świata z prośbą o święte powołania kapłańskie i zakonne.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Jana i Krystynę.

18:00 + Za zmarłego Zbigniewa Włodarczyka w 3. rocznicę śmierci oraz za rodziców i teściów.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

 

6 października – pierwszy piątek miesiąca

7:00 + Za zmarłego Michała Browalskiego (greg.).

7:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

7:00 + Za zmarłego Zdzisława Rutkowskiego i za Kamila Józefowicza.

18:00 + Za zmarłego syna Artura Kaczyńskiego oraz za tatę i dziadka z okazji imienin.

18:00 + Za zmarłego Grzegorza Orzechowskiego w dniu urodzin.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Edwarda i Józefę Sochów, za Adama i Barbarę Mazurkiewiczów oraz za zmarłych z obu stron.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

 

7 października – pierwsza sobota miesiąca

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i członków Róż Żywego Różańca naszej parafii i ich rodzin.

7:00 – W podziękowaniu Bogu Ojcu w Trójcy Jedynemu, przez Bolesne i Niepokalane Serce Maryi, za aniołów stróżów, archaniołów i świętych patronów oraz za Jego niezgłębione miłosierdzie.

7:00 – Intencja wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu NMP.

7:00 + Za zmarłego Michała Browalskiego (greg.).

18:00 – Podziękowanie Matce Bożej Różańcowej za opiekę z prośbą o dalszą.

18:00 + O życie wieczne dla męża Mieczysława Wesołowskiego w 12. rocznicę śmierci, za rodziców z obu stron, za brata Jana, siostrę Janinę, za szwagrów: Tadeusza, Ryszarda, Stefana i Szczepana oraz za Wandę Kłodawską i za dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 + Za zmarłą mamę Józefę Umińską w 7. rocznicę śmierci, za zmarłych z rodziny i za tatę Zygmunta Umińskiego.

18:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

 

8 października – 27. niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłego Michała Browalskiego (greg.).

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłych rodziców: Monikę i Jana Eremusów, za Helenę i Bronisława Jabłońskich, za syna Marka Eremusa, siostrę Joannę Szczypińską oraz szwagra Adama Cieślaka.

12:00 + Za zmarłą Jadwigę i Franciszka Fanslau oraz za krewnych i znajomych.

13:15 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodzin: Depczyńskich, Karaszów, Bytnerów i Turowskich.

13:15 + Za zmarłych rodziców: Mariannę i Jana Krawieckich oraz za zmarłych z rodziny.

15:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

18:00 + Za zmarłą Zofię i Albina, Kazimierza i Genowefę Turulskich.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

Ostatnie wpisy

MAŁŻEŃSKI WEEKEND 21 i 22 kwietnia.

W najbliższą sobotę oraz niedzielę, 21 i 22 kwietnia, zapraszamy małżonków na „MAŁŻEŃSKI WEEKEND”.  Gościem będzie dr hab. teologii biblijnej i pastoralnej, rekolekcjonista, autor wielu

Ogłoszenia Duszpasterskie 14.04.24 r.

14 kwietnia 2024 r. – III niedziela Wielkanocy NIEDZIELA BIBLIJNA Dziś jest trzecia niedziela Wielkanocy. Nadal przeżywamy okres radości płynącej z doświadczenia mocy Chrystusa zmartwychwstałego. Ta