Intencje mszalne 2 – 9 sierpnia 2020 r.

Intencje w Parafii p.w. św. Brata Alberta w Iławie

3 sierpnia – poniedziałek

7:00 + Za zmarłą Michalinę i Zenona Długokęckich w 2. rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny Długokęckich i Własinowiczów.

12:00 + Za zmarłego Jarosława Marzec.

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla syna Dawida Maliszewskiego w 18. rocznicę urodzin.

18:00 + Za zmarłą Jadwigę Rudzińską w 30. rocznicę śmierci i za Reginę Lewandowską.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Ludwikę i Stanisława Kłodzińskich oraz zmarłych z rodziny Kłodzińskich i Bojarskich.

 

4 sierpnia – wtorek

7:00 + Za zmarłą Mariannę Lewandowską w 3. rocznicę śmierci.

12:00 + Za zmarłego Jarosława Marzec.

18:0 + Za zmarłą Mariannę Serożyńską, za siostry: Helenę, Cecylię i Stanisławę, za braci: Jana i Augustyna oraz rodziców: Helenę i Augustyna.

18:00 + Za zmarłego Władysława Tabaczyka (Mszę św. zamówiła Odnowa w Duchu Świętym).

 

5 marca – środa

7:00 + Za zmarłą Helenę Winklewską w 30. dzień po śmierci.

12:00 + Za zmarłego Eugeniusza, Czesława i Kazimierza Stawskich.

18:00 + Za zmarłego Władysława Dziombę, za Annę, Jana, Ryszarda oraz Jana i Monikę Serożyńskich.

18:00 + Za zmarłego Adama Łozińskiego w 2. rocznicę śmierci.

 

6 sierpnia – czwartek

7:00 + Za zmarłą Małgorzatę Schlieske.

12:00 + Za zmarłego Jarosława Marca (Mszę św. zamówili sąsiedzi z ul. Okulickiego 7).

18:00 + Za zmarłego Bogdana Orzechowskiego w 30. dzień po pogrzebie.

18:00 + Za zmarłą mamę Janinę Surmacz w 2. rocznicę śmierci, za Wacława i Stanisława Surmaczów, za Mariannę, Jana i Mariana Świtajów oraz za Eugeniusza Cieszyńskiego i Grzegorza Ziółkowskiego.

 

7 sierpnia – piątek

7:00 + Za zmarłego Andrzeja Karpińskiego w 30. dzień po śmierci.

12:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Kajetana Stawskiego w dniu imienin.

18:00 + Za zmarłego męża Aleksandra Mazura w 11. rocznicę śmierci, za rodziców: Genowefę i Henryka Świątkowskich oraz teściów: Bronisławę i Antoniego Mazurów.

18:00 + Za zmarłą Małgorzatę Schlieske w 30. dzień po pogrzebie.

 

8 sierpnia – sobota

7:00 + Za zmarłą Małgorzatę Schlieske.

12:00 + Za zmarłego Jarosława Marzec (Mszę św. zamówili sąsiedzi z ul. Okulickiego 7).

18:00 + Za zmarłą Jadwigę Osmańską w 2. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego męża Marka Zbrzeskiego, za jego rodziców: Irenę i Jana oraz za Mieczysława Kocińskiego.

 

9 sierpnia – XIX niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłą Małgorzatę Schlieske.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – Za Parafian.

10:30 + Za zmarłego męża Józefa Dąbrowskiego w 1. rocznicę śmierci.

12:00 + Za zmarłą Małgorzatę Szymańską w 6. rocznicę śmierci.

13:15 + Za zmarłą mamę Janinę Surmacz w 2. rocznicę śmierci, za Wacława i Stanisława Surmaczów, za Mariannę, Jana i Mariana Świtajów oraz za Eugeniusza Cieszyńskiego i Grzegorza Ziółkowskiego.

15:00 + Za zmarłego Eugeniusza Mazurewicza w 20. rocznicę śmierci.

15:00 + Za zmarłego Edwarda Wiśniewskiego w 5. rocznicę śmierci i za ks. Piotra Wiśniewskiego.

16:30 + Za zmarłą Henrykę Żelichowską w 30. dzień po śmierci.

18:00 + Za zmarłą Teodozję Jarmoczyk w 2. rocznicę śmierci.

Ostatnie wpisy