Intencje mszalne 22 – 28 czerwca 2020 r.

Intencje w Parafii p.w. św. Brata Alberta w Iławie

22 czerwca – poniedziałek

7:00 + Za zmarłą żonę Janinę Bladowską.

7:00 + Za zmarłego syna Zbigniewa Ruteckiego w 1. rocznicę śmierci.

12:00 + Za zmarłego Grzegorza Ziółkowskiego.

18:00 + Za zmarłego Jana, Martę, Henryka, Irenę, Gertrudę, Zygmunta i Gertrudę Oszwałdowskich, za Roberta Szczecha, Zygfryda Raczyńskiego, mamę Kazimierę oraz zmarłych z rodziny Oszwałdowskich i Krzyżniewskich.

18:00 + Za zmarłego Roberta Orczykowskiego z okazji Dnia Ojca.

18:00 + Za zmarłą Ryszardę Rucińską (Mszę św. zamówiły koleżanki i koledzy z MOPS w Iławie).

 

23 czerwca – wtorek

7:00 + Za zmarłych rodziców: Zofię i Stanisława Długokęckich, za brata Zenona, za męża Zbigniewa Skotnickiego oraz zmarłych z rodziny.

12:00 – W pewnej intencji.

18:00 + Za zmarłego tatę Jerzego Kowalkowskiego z okazji Dnia Ojca.

18:00 + Za zmarłego Tadeusza Grzywaczewskiego w 23. rocznicę śmierci, za Cecylię i Modesta Grzywaczewskich, za Mariannę i Narcyza w 36. rocznicę śmierci, za Tadeusza i Andrzeja Koziorzemskich oraz Cecylię i Jana Grzonkowskich.

18:00 + Za zmarłych ojców: Bogdana Wandzlewicza i Mariana Rafalskiego oraz dziadków i babcie z obu stron.

18:00 + Za zmarłego męża Marcina Poprawskiego.

 

24 czerwca – środa

7:00 + Za zmarłą koleżankę Janinę Sosnowską z okazji imienin.

7:00 + Za zmarłego Jana i Janinę Bielawskich oraz ks. Józefa Bielawskiego.

12:00 + Za zmarłego Jana Jackowskiego i za dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 + Za śp. Eugeniusza Rypińskiego z okazji Dnia Ojca.

18:00 + Za zmarłego męża i tatę Jana Jaskulskiego z okazji imienin.

18:00 + Za zmarłą żonę Janinę Purol z okazji imienin.

18:00 + Za zmarłego męża i ojca Jana Bobkowskiego z okazji urodzin i imienin, za Lidię i Walentego Eremusów, za Franciszkę Kowalską oraz Józefa i Stanisławę Karczewskich.

 

25 czerwca – czwartek

7:00 + Za zmarłą Wandę Mariannę Mączyńską w 30. dzień po śmierci.

7:00 + Za zmarłą Lucynę i Władysława Olzackich, za Danutę Matczak oraz Mariannę Wołyniec.

12:00 – W pewnej intencji.

18:00 + Za zmarłego tatę Józefa Bytnera z okazji urodzin oraz za męża Stanisława Grzegorzewskiego.

18:00 + Za zmarłego Jana Szlom z okazji imienin.

18:00 + Za zmarłą Annę i Włodzimierza Kozaków, za dziadków z obu stron, za Władysławę i Edwina Dekarskich i za dziadków z obu stron oraz zmarłych z rodziny Pernak i Przyborowskich.

 

26 czerwca – piątek

7:00 – W intencji Panu Bogu wiadomej.

7:00 + Za zmarłego Józefa Moszczyńskiego oraz zmarłych z rodziny Szymańskich i za Gabrielę Sawicką.

12:00 – W pewnej intencji.

18:00 + Za zmarłą Łucję Mazurewicz w 1. rocznicę śmierci oraz za Eugeniusza Mazurewicza i Józefa Mazurewicza.

18:00 + Za zmarłego brata Krzysztofa Wiśniewskiego w 7. rocznicę śmierci oraz za dziadków z obu stron i za wujka Józefa Tęczara.

18:00 + Za zmarłą Monikę Ruczyńską w 15. rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny.

 

27 czerwca – sobota

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7:00 + Za zmarłego Kazimierza Świątkowskiego w 30. dzień po śmierci.

12:00 – W pewnej intencji.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Rozalię i Tomasza Pruchniewskich, za Kazimierza Jaskulskiego oraz za siostry, brata i szwagrów.

18:00 + Za zmarłego Tomasza Jaworowskiego w 9. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłą mamę Helenę i za dziadków z obu stron.

18:00 + Za zmarłego męża Władysława Majerowskiego, za rodziców: Władysławę i Ignacego Burzyńskich, za Mariannę i Stanisława Burzyńskich, za Agnieszkę Ikier oraz zmarłych z rodziny Majerowskich.

 

28 czerwca – XIII niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłych rodziców: Feliksa i Anielę Abramowiczów, zmarłych z rodzin z obu stron, za Bronisława i Władysławę Metkowskich oraz zmarłych z rodzin z obu stron.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:15 – UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ.

10:15 + Za zmarłego Kazimierza Dajasa w 14. rocznicę śmierci, za rodziców Jaworskich i rodzeństwo.

12:00 + Za zmarłego Henryka Siedziewskiego w 62. rocznicę urodzin.

13:15 + Za zmarłą Czesławę i Aleksandra Piotrowskich.

13:15 + Za zmarłego Władysława Milejskiego w 5. rocznicę śmierci i za dziadków z obu stron.

15:00 + Za zmarłego Benedykta Rzepkę w 36. rocznicę śmierci, za rodziców: Teresę i Wacława Rzepków oraz za Jerzego Omelańczuka.

15:00 + Za zmarłego Mirosława Lewandowskiego w 13. rocznicę śmierci, za brata Tomasza i zmarłych rodziców.

16:30 + Za zmarłą Łucję Mazurewicz w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego męża, ojca, dziadka i pradziadka Józefa Drahaim w rocznicę urodzin, za zmarłą córkę Alicję Typańską oraz wszystkich zmarłych z rodziny.

Ostatnie wpisy

Pierwsza Komunia Święta

Bieg ukończyłem… – czytamy u świętego Pawła. A w naszym kościele w minioną niedzielę 20 września grupa dziewiętnaściorga dzieci przyjęła Pierwszą Komunię Świętą. Wspomniana dziewiętnastka