Intencje Mszalne 27 listopada – 3 grudnia 2023 r.

binary comment

27 listopada – poniedziałek

7:00 + Za zmarłą Małgorzatę Kasprowicz (greg.).

7:00 + Za zmarłego Mirosława Majewskiego.

7:00 + Za zmarłego Grzegorza Świątkowskiego.

18:00 + Za zmarłą Marię Kochalską w 1. rocznice śmierci.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Krystynę i Stanisława Janowskich.

18:00 + Za zmarłą Krystynę Bobkowską (greg.).

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

28 listopada – wtorek

7:00 + Za zmarłą Małgorzatę Kasprowicz (greg.).

7:00 + Za zmarłą Krystynę Bobkowską (greg.).

18:00 + Za zmarłą Zofię i Władysława Helwaków oraz za Annę Jankowską w rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego męża Jana Jackowskiego oraz za rodziców: Antoniego i Antoninę Szymańskich.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Henryka i Wiktorię Michalskich oraz dziadków z obu stron.

18:00 + Za zmarłego męża Mariana Wyszkowskiego w 2. rocznicę śmierci, za jego rodziców: Teresę i Michała, za brata Jana, siostrę Elżbietę oraz zmarłych z ich rodzin.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

29 listopada – środa

7:00 + Za zmarłą Małgorzatę Kasprowicz (greg.).

7:00 + Za zmarłą Krystynę Bobkowską (greg.).

18:00 – O Boże błogosławieństwo, obfitość darów Ducha Świętego oraz opiekę Matki Najświętszej dla ks. Andrzeja Klukowskiego z okazji imienin (Mszę św. zamówiła Pierwsza Róża Żywego Różańca).

18:00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Heleny Szlom w 94. rocznicę urodzin.

18:00 + Za zmarłą Małgorzatę Urbańską.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (Mszę św. zamówiła wspólnota Odnowa w Duchu Świętym).

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

30 listopada – czwartek

7:00 + Za zmarłą Małgorzatę Kasprowicz (greg.).

7:00 + Za zmarłą Marię Dajos w 30. dzień po śmierci.

7:00 + Za zmarłą Krystynę Bobkowską (greg.).

18:00 + Za zmarłego Jerzego Schlieske oraz za rodziców: Marię i Gerharda Schlieske.

18:00 + Za zmarłego męża, tatę i dziadka Andrzeja Wrzoska, za rodziców z obu stron oraz za brata Stanisława Mówińskiego.

18:00 + Za zmarłego męża i ojca Jerzego Gałązkiewicza w 29. rocznicę śmierci.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

1 grudnia – pierwszy piątek miesiąca

7:00 + Za zmarłą Małgorzatę Kasprowicz (greg.).

7:00 + Za zmarłą Barbarę Nowakowską z okazji urodzin i imienin.

7:00 + Za zmarłych: Ryszarda, Bronisławę i Mariannę Umińskich, za Jana, Mariannę, Leokadię i Bronisławę Letkowskich oraz za Alfonsa i Elżbietę Ługiewiczów.

18:00 + O dar nieba dla Marcina Poprawskiego, za wstawiennictwem św. Siostry Faustyny Kowalskiej.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Annę i Bogusława Dąbrowskich oraz Stanisława i Martę Rudzianiec.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza.

18:00 + Za zmarłą Krystynę Bobkowską (greg.).

 

2 grudnia – pierwsza sobota miesiąca

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i członków Róż Żywego Różańca naszej parafii i ich rodzin.

7:00 – W podziękowaniu Bogu Ojcu w Trójcy Jedynemu, przez Bolesne i Niepokalane Serce Maryi, za święte Imię Jezus i obietnicę, że „każdy, kto wezwie imienia Pańskiego, będzie zbawiony” oraz za Jego miłosierdzie.

7:00 – Intencja wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu NMP.

18:00 + Za zmarłą Małgorzatę Kasprowicz (greg.).

18:00 + Za zmarłego Andrzeja Welzanta oraz za zmarłych z rodziny Welzantów i Zechów.

18:00 + Za zmarłą Reginę Budzińską.

18:00 + Za zmarłą Krystynę Bobkowską (greg.).

 

3 grudnia – 1. niedziela adwentu

6:30 + Za zmarłą Małgorzatę Kasprowicz (greg.).

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla syna Kacpra Jędrzejewskiego z okazji urodzin.

10:30 + Za zmarłych: Kazimierę, Jana i Antoniego Stroińskich oraz za Mirosława Piotrowskiego.

12:00 + Za zmarłego męża Jana Wiatr, za rodziców: Stefana i Feliksę Wiatr, za braci: Czesława i Bronisława Wiatr oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

13:15 + Za zmarłą Kazimierę Milejską w 20. rocznicę śmierci, za Elżbietę Milejską w 11. rocznicę śmierci i za Edwarda Milejskiego w 24. rocznicę śmierci.

15:00 + Za zmarłą Danutę Hryców-Szymańską.

15:00 + Za zmarłą Jadwigę Markowską i za syna Waldemara.

18:00 + Za zmarłą Krystynę Bobkowską (greg.).

18:00 + Za zmarłą Barbarę i Stanisława Rynkowskich.

Ostatnie wpisy

Liturgiczna Służba Ołtarza – 2024

Spotkania ministrantów w każdą sobotę o godz. 9:oo w salce katechetycznej. Zapraszamy. Opieka duszpasterska – ks. Radosław Żygowski Vademecum ministranta cz.1