Intencje mszalne – 27 maja – 2 czerwca 2024 r.

binary comment

Intencje mszalne – 27 maja – 2 czerwca 2024 r.

27 maja – poniedziałek

7:00 – Podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo na każdą kolejną chwilę życia dla Wiesławy w 68. rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.

7:00 + Za zmarłych rodziców: Ludomirę i Bronisława Puchalskich.

7:00 + Za zmarłego Grzegorza Zawadę (greg.).

18:00 – O Boże błogosławieństwo, obfitość darów Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla ks. Radosława Żygowskiego w 1. rocznicę święceń kapłańskich (Mszę św. zamówiła „Margaretka”).

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

18:00 + Za zmarłą Alfredę Gęsicką w 4. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłą Marię Krawaczyńską w 4. rocznicę śmierci, za Zygmunta Krawaczyńskiego i za rodziców z obu stron.

 

28 maja – wtorek

7:00 – O Boże błogosławieństwo, obfitość darów Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej  w dalszej posłudze kapłańskiej dla ks. Dawida Grabowskiego w 8. rocznicę święceń kapłańskich (Mszę św. zamówiła „Margaretka”).

7:00 + Za zmarłego Grzegorza Zawadę (greg.).

18:00 – O Boże błogosławieństwo, obfitość darów Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej w dalszej posłudze kapłańskiej dla ks. Dawida Grabowskiego w 8. rocznicę święceń kapłańskich.

18:00 – O Boże błogosławieństwo, obfitość darów Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla ks. Adama Insadowskiego z okazji rocznicy święceń kapłańskich (Mszę św. zamówiła „Margaretka”).

18:00 – O Boże błogosławieństwo, obfitość darów Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla ks. Kajetana Jakubowskiego z okazji rocznicy święceń kapłańskich (Mszę św. zamówiła „Margaretka”).

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

18:00 + Za zmarłych: Władysławę i Bronisława Metkowskich, za Anielę i Feliksa Abramowiczów, za Marię Metkowską-Srokę oraz Leszka Abramowicza.

 

29 maja – środa

7:00 + Za zmarłą Eleonorę, Jana, Romana, Sylwestra, Ewę, Henryka Kozakiewiczów oraz Genowefę Kowalską.

7:00 + Za zmarłego Grzegorza Zawadę (greg.).

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń II Róży Żywego Różańca i ich rodzin.

18:00 + Za zmarłą Joannę Monikę Baranowicz w 30. dzień po śmierci.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

18:00 + Za zmarłych rodziców: Annę i Jerzego Pierowskich, za braci: Ryszarda i Kazimierza oraz za dziadków Pierowskich i Filistowiczów.

18:00 + Za zmarłą Danutę Modrzewską (Mszę św. zamówili mieszkańcy bloku przy ul. Baczyńskiego 3).

 

30 maja – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA (czwartek)

6:30 + Za zmarłą Franciszkę i Feliksa Siemińskich.

7:30 + Za zmarłego Grzegorza Zawadę (greg.).

9:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i moc Ducha Świętego dla Małgorzaty i Jerzego Dziczków w 25. rocznicę ślubu oraz dla ich córki Julii.

9:00 + Za zmarłego męża Andrzeja Jabłońskiego z okazji urodzin.

10:00 + Za zmarłego Zbigniewa Kaczerowskiego w rocznicę śmierci.

13:00 + O radość, chwałę nieba i szczęście wieczne dla męża i taty Tadeusza Murawskiego.

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, obfitość darów Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla ks. Jarosława Łukaszewskiego w 9. rocznicę święceń kapłańskich.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

 

31 maja – piątek

7:00 + Za zmarłą Anielę Kapuścińską w dniu imienin.

7:00 + Za zmarłego Grzegorza Zawadę (greg.).

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

18:00 + Za zmarłego Jana Ludnickiego (Mszę św. zamówili pracownicy spółki „Pol-Regio”.

18:00 + Za zmarłego męża, tatę i dziadka Stanisława Bakirzyńskiego w 15. rocznicę śmierci, za rodziców z obu stron i za brata Kazimierza.

18:00 + Za zmarłego Grzegorza Zawadę (Mszę św. zamówiła I Róża Żywego Różańca).

 

1 czerwca – pierwsza sobota miesiąca

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i członków Róż Żywego Różańca naszej parafii i ich rodzin.

7:00 – W podziękowaniu Panu Bogu Wszechmocnemu za Jego niezgłębione miłosierdzie, za Mamę Maryję i dar modlitwy różańcowej.

7:00 – Intencja wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu N.M.P.

7:00 + Za zmarłego Grzegorza Zawadę (greg.).

18:00 – Podziękowanie za opiekę z prośbą o Boże błogosławieństwo Matki Bożej dla wnuków: Wiktorii, Leona i Jerzego oraz dla ich rodziców.

18:00 + Za zmarłego Andrzeja, Henryka i Bernadettę Cicheckich.

18:00 + Za zmarłego Jakuba Bartnickiego w dniu urodzin i imienin.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

 

2 czerwca – IX niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłą Stanisławę i Jerzego Pedynkowskich w 9. rocznicę śmierci Stanisławy.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

7:30 – O owoce kursu przedmałżeńskiego dla uczestników i prowadzących.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłą Helenę Poświatę oraz za zmarłych z rodziny Poświatów, Tylkowskich i Piaseckich.

12:00 + Za zmarłych: Helenę i Józefa Strzyżewskich, za braci i siostrę, za męża Jana Wiatr oraz wszystkich zmarłych z rodziny.

13:15 + Za zmarłego Grzegorza Zawadę (greg.).

13:15 + Za zmarłych rodziców: Czesławę i Aleksandra Piotrowskich.

15:00 + Za zmarłych braci: Jana i Zygmunta Zabłotnych.

15:00 + Za zmarłą Krystynę Orzeszek.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (greg.).

Ostatnie wpisy