Intencje mszalne 27 marca – 2 kwietnia

binary comment

27 marca – poniedziałek
7:00 + Za zmarłego Tadeusza Keczmerskiego w 30. dzień po śmierci.
18:00 + Za zmarłą Genowefę Cybulską w 18. rocznicę śmierci, za męża, córkę i obu synów oraz za zmarłych z rodziny Brzozowskich i Cybulskich.
18:00 + Za zmarłą Renatę i Edwarda Rudczyńskich.

28 marca – wtorek
7:00 + Za zmarłego Stefana Stanowickiego w dniu urodzin.
18:00 + Za zmarłą Krystynę Krzyżniewską (Mszę św. zamówił Janek z chrześnicą z rodziną).
18:00 + Za zmarłą Irenę i Aleksandra Pniewskich, za Stanisławę i Bronisława Kilanowskich, za brata Józefa oraz Marię, Stefana i Henryka Pniewskich.

29 marca – środa, pierwszy dzień rekolekcji wielkopostnych
7:00 – W pewnej intencji.
10:00 + Za zmarłych rodziców: Mariannę i Kazimierza Cywińskich, za zmarłych z rodziny Cywińskich i Ewertowskich oraz za ks. Stanisława Kejdla.
16:30 + Za zmarłych rodziców: Mariannę i Stefana Czajka w 21. rocznicę śmierci Marianny oraz za zmarłych z ich rodzin.
18:00 + Za zmarłych rodziców: Jana i Wiktorię oraz za zmarłe rodzeństwo.

30 marca – czwartek, drugi dzień rekolekcji wielkopostnych
7:00 + Za zmarłego Franciszka Ruteckiego w 18. rocznicę śmierci i za Janinę Rutecką oraz Annę Krzyżanowską.
10:00 + O radość nieba dla babci Anny Piotrowicz w 40. rocznicę śmierci oraz dla Łucji i Witolda Frączków.
16:30 + Za zmarłego Włodzimierza Łangowskiego w rocznicę urodzin.
18:00 + Za zmarłe siostry: Halinę Pelc oraz za Justynę i Stanisława Kocyła.

31 marca – piątek, trzeci dzień rekolekcji wielkopostnych
7:00 + Za zmarłego Jana Olszewskiego.
10:00 + Za zmarłych rodziców: Felicję i Franciszka Pawłowskich, za siostry i brata oraz za zmarłych z rodziny.
16:30 + Za zmarłego męża Romana Gonsiorowskiego, za rodziców: Bronisławę i Franciszka Jankowskich w rocznicę śmierci Franciszka.
18:00 + Za zmarłego Mieczysława Mrugacza w 2. rocznicę śmierci, a także za rodziców: Alfonsa i Bronisławę Okonków oraz Czesława i Aleksandrę Mrugaczów.

1 kwietnia – pierwsza sobota miesiąca, czwarty dzień rekolekcji wielkopostnych
7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i członków Róż Żywego Różańca naszej parafii i ich rodzin.
7:00 – W podziękowaniu Panu Bogu wszechmogącemu, przez bolesne i Niepokalane Serce Maryi za sakramenty Kościoła, za dar św. Jana Pawła II i za niezgłębione miłosierdzie.
7:00 – Intencja wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu NMP.
10:00 + Za zmarła Krystynę Suder w 28. rocznicę śmierci oraz za Tadeusza i Jerzego Suder.
16:30 + Za zmarłą mamę i babcię Elżbietę Skwarek oraz zmarłych z rodziny Pawłowskich.
18:00 + Za zmarłego Grzegorza Ampulskiego w 2. rocznicę śmierci.
18:00 + Za zmarłego męża Władysława Jaworskiego w 2. rocznicę śmierci i za zmarłą mamę Stefanię Rusin w 27. rocznicę śmierci.

2 kwietnia – NIEDZIELA PALMOWA
6:30 – W pewnej intencji.
7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.
9:00 – W intencji Parafian.
10:30 + Za zmarłego Jerzego Rucińskiego w 6. rocznicę śmierci oraz za Jadwigę i Grzegorza Rucińskich.
12:00 – Intencja dziękczynna za dar wspólnoty Domowego Kościoła w Polsce, w diecezji i w Iławie.
12:00 + Za zmarłego Jerzego Ottę w 11. rocznicę śmierci oraz z okazji urodzin i imienin.
13:15 + Za zmarłych rodziców: Zofię i Maksymiliana Kastrau.
13:15 + Za zmarłego męża Wiesława Arciszewskiego w 10. rocznicę śmierci i za syna Piotra Arciszewskiego w 13. rocznicę śmierci.
15:00 + Za zmarłą Władysławę Krauzewicz w 1. rocznicę śmierci i za Edmunda Krauzewicza, za Józefa Kołodziejskiego oraz za Feliksę i Józefa Kamińskich.
18:00 + Za zmarłego Mariana Turowskiego w 2. rocznicę śmierci i za Hilarię Dombrowską.

Ostatnie wpisy