Intencje Mszalne 30 października – 5 listopada

30 października – poniedziałek

7:00 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

7:00 + Za zmarłego Zdzisława Niemirowskiego.

7:00 + Za zmarłych rodziców: Irenę i Zygmunta Kwiatkowskich w 13. rocznicę śmierci Ireny.

18:00 + Za zmarłego Alojzego Speck w 5. rocznicę śmierci, za Martę i Franciszka Skibickich, za Bożenę Pastuszkę oraz Alfredę i Adama Młyszczaków.

18:00 + Za zmarłego Marka Dymowskiego w 4. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (Mszę św. zamówiła Odnowa w Duchu Świętym).

18:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

 

31 października – wtorek

7:00 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

7:00 + Za śp. Barbarę Nowakowską (Mszę św. zamówili sąsiedzi z klatki).

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza (Mszę św. Zamówiła Grażyna Krajewska z rodziną).

18:00 + Za zmarłych rodziców: Irenę i Zygmunta Kwiatkowskich w 13. rocznicę śmierci Ireny.

18:00 + Za zmarłą Marię Kraskowską (greg.).

18:00 + Za zmarłych rodziców: Helenę Ruczyńską oraz Jadwigę i Michała Sudo, a także za zmarłych z rodziny.

 

1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych (środa)

6:30 + Za zmarłą Małgorzatę Urbańską.

7:00 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

9:00 + O dar nieba dla Marcina Poprawskiego, za wstawiennictwem św. Siostry Faustyny Kowalskiej, w 4. rocznicę śmierci.

9:00 + Za zmarłego Kazimierza Błaszkiewicza w rocznicę śmierci oraz za Janinę i Franciszka Najdrowskich.

10:30 + Za zmarłą Krystynę i Stanisława Meggerów oraz zmarłych z rodziny Meggerów i Wiśniewskich.

10:30 + Za zmarłą Teresę Korowicką w 90. rocznicę urodzin.

12:00 + Za zmarłych rodziców: Barbarę Gutkowską oraz Kazimierę i Kazimierza Reków.

18:00 + Za zmarłą Jadwigę Ostaszewską w 30. dzień po śmierci.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (czwartek)

7:00 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

10:00 + Za zmarłych z II Róży Żywego Różańca.

16:30 + Za zmarłą Danutę Hryców-Szymańska.

16:30 + Za zmarłego Bronisława Gralę w 30. dzień po pogrzebie.

18:00 – Intencja dziękczynna Bogu Ojcu, przez Bolesne i Niepokalane Serce Matki Bożej, za dar życia z przeproszeniem za grzechy nasze i całego świata z prośbą o święte powołania kapłańskie i zakonne.

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Romualdy Lewandowskiej w 90. rocznicę urodzin.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Helenę i Jana Detyna, za dziadków i krewnych z obu stron, za rodziców: Jadwigę i Wacława Polaków, za dziadków, rodzeństwo i krewnych z obu stron.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

3 listopada – pierwszy piątek miesiąca

7:00 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

7:00 + Za zmarłych rodziców: Juliannę i Józefa Dreszlerów.

18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego w dalszym życiu dla Zenona Kłodowskiego w 72. rocznicę urodzin.

18:00 + Za zmarłą Wiktorię Majewską w 16. rocznicę śmierci, za Stanisława Majewskiego oraz za braci: Józefa, Bogusława i Leszka Majewskich.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Zofię i Franciszka oraz za zmarłych z rodzin: Podgórskich, Pydyszewskich, Ziółkowskich i Smulczyńskich.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

4 listopada – pierwsza sobota miesiąca

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń i członków Róż Żywego Różańca naszej parafii i ich rodzin.

7:00 – W podziękowaniu Bogu Ojcu wszechmocnemu, przez Bolesne i Niepokalane Serce Maryi, za żywność, odzienie i dach nad głową oraz za Jego niezgłębione miłosierdzie.

7:00 – Intencja wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu NMP.

7:00 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

18:00 + Za zmarłych: Monikę, Stanisława i Mariana Sobieśniewskich, za Annę i Jana oraz Eugeniusza Chomików, za zmarłych z rodziny Kasprowiczów, Sobieśniewskich, Chomików i Strzeleckich.

18:00 + Za zmarłego Romana Królikowskiego w 4. rocznicę śmierci i za jego rodziców.

18:00 + Za zmarłą Teresę, Martę i Antoniego Wojnowskich, za Janinę i Bolesława Bielickich oraz za babcie i dziadków z obu stron.

18:00 + Za zmarłą Stanisławę i Władysława Wołowiec w 22. rocznicę śmierci Stanisławy oraz za Franciszka i Janinę Wiśniewskich.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

5 listopada – 31. niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłego Zdzisława Niemirowskiego.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

7:30 + Za zmarłego Jerzego Zakretę (greg.).

9:00 – W intencji Parafian.

9:00 + Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marianny w dniu urodzin.

10:00 + Za śp. Jadwigę Truszkowską oraz za zmarłych z rodziny Pieluszewskich, Truszkowskich i za Andrzeja Melera.

12:00 + Za zmarłych rodziców: Jana Błażejczyka w 16. rocznicę śmierci i za Bronisławę Błażejczyk oraz za brata Jerzego Błażejczyka.

13:15 + Za zmarłego Ryszarda Fijałkowskiego w 3. rocznicę śmierci.

13:15 + Za zmarłego męża Bronisława Wilemskiego w 14. rocznicę śmierci i za jego rodziców.

15:00 + Za zmarłą Danutę Hryców-Szymańską.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych

 

Ostatnie wpisy

„Biały tydzień” /video/

W naszej parafii trwa „biały tydzień” dzieci pierwszokomunijnych. Piękną tradycją w naszym kościele jest to, że dziewczęta i chłopcy, którzy przyjęli w Uroczystość Wniebowstąpienia pierwszą