Parafia p.w. św. Brata Alberta w Iławie

Msze św. Niedziela i Święta:

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 18.00

Dni powszednie:

7.00, 18.00

Click Here
Click Here
Click Here
Poprzedni
Następny

Najnowsze wpisy

  • Plan wizyty duszpasterskiej 2019/2020

      19 I – niedziela      Baczyńskiego 1A, Baczyńskiego 2. 20 I – poniedziałek   Baczyńskiego 6.    21 I – wtorek                        Baczyńskiego 3. 22 I – środa                          Wiejska 13, Wiejska 15. 23 I – czwartek                    Wiejska 17, 19, 21. 24 I – piątek                          Wiejska domy prywatne , Działdowska. 25 I – sobota                        Toruńska. 26 I – niedziela        Gdańska domy prywatne.   27 I...
  • NAGRODY ZA NAJPIĘKNIEJSZE RÓŻAŃCE

    W październiku 2019 r. uczniowie klas I mogli wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy różaniec.  16 stycznia 2019 r., podczas apelu grupy wiekowej klas I – III, organizator konkursu pani katechetka - Iwona Grubalska - wręczyła dyplomy i nagrody laureatom tegoż konkursu. I miejsce: Cezary Standarski z kl. I c, II miejsce: Zofia Olszewska z kl. I b i Antoni Łątkowski z kl. I a, III miejsce: Kornel Baran i Jakub Dziurdzia z kl. I c. Uczniowie wyróżnieni: Tymon Gurski z kl. I b, Dawid Łukasik z kl. I b, Małgorzata Maćkowiak z kl. I a, Karolina Nowakowska z kl. I c, Kacper Rutkiewicz z kl. I b. Iwona Grubalska  
  • Plan wizyty duszpasterskiej 2019/2020

      19 I – niedziela      Baczyńskiego 1A, Baczyńskiego 2. 20 I – poniedziałek   Baczyńskiego 6.    21 I – wtorek                        Baczyńskiego 3. 22 I – środa                          Wiejska 13, Wiejska 15. 23 I – czwartek                    Wiejska 17, 19, 21. 24 I – piątek                          Wiejska domy prywatne , Działdowska. 25 I – sobota                        Toruńska. 26 I – niedziela        Gdańska domy prywatne.   27 I...
  • NAGRODY ZA NAJPIĘKNIEJSZE RÓŻAŃCE

    W październiku 2019 r. uczniowie klas I mogli wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy różaniec.  16 stycznia 2019 r., podczas apelu grupy wiekowej klas I – III, organizator konkursu pani katechetka - Iwona Grubalska - wręczyła dyplomy i nagrody laureatom tegoż konkursu. I miejsce: Cezary Standarski z kl. I c, II miejsce: Zofia Olszewska z kl. I b i Antoni Łątkowski z kl. I a, III miejsce: Kornel Baran i Jakub Dziurdzia z kl. I c. Uczniowie wyróżnieni: Tymon Gurski z kl. I b, Dawid Łukasik z kl. I b, Małgorzata Maćkowiak z kl. I a, Karolina Nowakowska z kl. I c, Kacper Rutkiewicz z kl. I b. Iwona Grubalska  
  • Albertówka 19.01.2020 r. 

    Albertówka 19.01.2020 r. 
  • Albertówka 12.01.2020 r. 

    Albertówka 12.01.2020 r. 
  • Albertówka 05.01.2020 r.

    Albertówka 05.01.2020 r. 
Close Menu