22 maja 2022 r. VI niedziela Wielkanocy

ogłoszenia
  1. Przez kolejne majowe dni razem z Maryją trwamy na modlitwie podczas nabożeństwa majowego, które celebrujemy w naszym kościele codziennie
    o godz. 17:30. Jeśli jest ktoś w naszej wspólnocie parafialnej, kto jeszcze ani razu w tym nabożeństwie nie uczestniczył, gorąco zachęcamy, bo któż lepiej zaradzi naszym duchowym i życiowym potrzebom, jak nie Wspomożycielka wiernych.
  2. W czwartek obchodzić będziemy Dzień Matki. Tego dnia obejmijmy swoją modlitwą nasze żyjące mamy, prosząc dla nich o błogosławieństwo Boże. Pamiętajmy również o tych mamach, które odeszły do wieczności, by za swoją matczyną miłość i troskę otrzymały nagrodę w niebie.
  3. Od najbliższego piątku, razem z Apostołami zgromadzonymi w Wieczerniku, chcemy trwać w oczekiwaniu na spełnienie się Jezusowej obietnicy Zesłania Ducha Świętego. Codziennie, od piątku do następnej soboty, po Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać nowennę do Ducha Świętego.
  4. W następną niedzielę, 29 maja, będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

Ostatnie wpisy

10 września 2023 r. – XXIII niedziela zwykła

Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski. Niech te