Intencje mszalne 1 -7 czerwca 2020 r.

1 czerwca – poniedziałek

7:00 + Za zmarłą Martę Rogowską (greg.).

7:00 + Za zmarłych rodziców: Leokadię i Bernarda Kłodawskich (greg).

10:00 – W pewnej intencji.

12:00 – O rozwiązanie zaistniałych problemów, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu w rodzinie Skurków.

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla córki Dominiki i syna Pawła wraz z ich rodzinami.

18:00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla wszystkich naszych dzieci objętych modlitwami różańcowymi rodziców, aby zawsze były wierne Bogu i Jego przykazaniom (Mszę św. zamówiła VIII Róża Różańcowa Rodziców).

18:00 + Za zmarłego Marcina Poprawskiego.

18:00 + Za zmarłego męża Henryka Mizerakowskiego, za rodziców: Jadwigę i Wiktora Dajnowskich oraz za babcię Monikę Giedrys.

 

2 czerwca – wtorek

7:00 + Za zmarłego męża Kazimierza Nowakowskiego w 11. rocznicę śmierci, za rodziców i braci z obu stron.

12:00 – O rozwiązanie zaistniałych problemów, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu w rodzinie Skurków.

18:00 + Za zmarłą Jadwigę Gancarz (Mszę św. zamówiła Odnowa w Duchu Świętym).

18:00 + Za zmarłą Martę Rogowską (greg).

18:00 + Za zmarłego męża Aleksandra Podborowskiego w 13. rocznicę śmierci.

 

3 czerwca – środa

7:00 + Za zmarłą Martę Rogowską (greg).

12:00 – O rozwiązanie zaistniałych problemów, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu w rodzinie Skurków.

18:00 + Za zmarłego Jana i Marię Chejków oraz Teodora Krzyżniewskiego.

18:00 + Za zmarłego Józefa Sieńkowskiego.

18:00 + Za zmarłą Helenę Poświatę oraz zmarłych z rodziny Poświatów, Tylkowskich i Piaseckich.

 

4 czerwca – czwartek

7:00 + Za zmarłą Martę Rogowską (greg).

12:00 – O miłosierdzie Boże  dla całej ludzkości, a szczególnie dla biednych grzeszników, aby przez bolesną mękę Jezusa otrzymali łaskę wysławiania Boga w Trójcy Jedynego w tym i przyszłym życiu (pierwsza Msza św. nowenny za przyczyną św. siostry Faustyny Kowalskiej).

18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej i siły na każdy dzień pracy duszpasterskiej dla ks. Rafała w 15. rocznicę święceń.

18:00 + Za zmarłego męża Stanisława Bakirzyńskiego w 11. rocznicę śmierci, za rodziców Bakirzyńskich i Kamińskich oraz brata Kazimierza.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Jadwigę i Alojzego Jurkiewiczów w 6. rocznicę śmierci Alojzego oraz zmarłych dziadków: Anielę i Władysława Jurkiewiczów.

18:00 + Za zmarłego Kazimierza Moczadło.

 

5 czerwca – piątek

7:00 + Za zmarłą Martę Rogowską (greg).

12:00 – O Boże błogosławieństwo dla pracowników winnicy Pańskiej – dla kapłanów i stanu zakonnego, aby oświetleni światłem płynącym z Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi, mogli przewodzić innym na drogach zbawienia (druga Msza św. nowenny za przyczyną św. siostry Faustyny Kowalskiej).

18:00 + Za zmarłą Bronisławę Grabowską w 12. rocznicę śmierci oraz za Edytę i Mieczysława Jakubików.

18:00 + O życie wieczne dla rodziców: Bronisława i Mariannę Łapińskich, dla siostry Danieli Stańczak, dla Łucji Śliżewskiej oraz dla Marty, Teodora i Tadeusza Wieczorków.

18:00 + Za zmarłą Jadwigę, Antoniego i Dorotę Derybowskich oraz Antonię Landzberk.

 

6 czerwca- sobota

7:00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej nad członkiniami I Róży Różańcowej i nad ich rodzinami.

7:00 – Podziękowanie z otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla członków i członkiń Róż Różańcowych naszej parafii i ich rodzin.

7:00 + Za zmarłą Józefę i Henryka Wiśniewskich i za rodziców z obu stron.

12:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla mamy Ireny Osiakowskiej w 90. rocznicę urodzin.

12:00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę, o miłość i zachowanie skarbu wiary świętej dla dusz wiernych Jezusowej nauce (trzecia Msza nowenny za przyczyną św. siostry Faustyny Kowalskiej).

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla syna Piotra w 18. rocznicę urodzin.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Helenę i Józefa, za braci: Tadeusza, Stanisława i Józefa Strzyżewskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłego Mirosława Bogdańskiego w 60. rocznicę urodzin i za Franciszka Bogdańskiego.

18:00 + Za zmarłą Martę Rogowską (greg).

 

7 czerwca – Niedziela Najświętszej Trójcy

6:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

7:30 – W podziękowaniu Bogu Ojcu…

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłego Kazimierza Jaworowskiego w 11. rocznicę śmierci oraz za zmarłego wnuka Tomasza Jaworowskiego.

12:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata posługi kapłańskiej dla ks. Mariusza Ostaszewskiego w 20. rocznicę kapłaństwa.

13:15 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla ks. Piotra Fiałka z okazji 12. rocznicy święceń kapłańskich (Mszę św. zamówiła Margaretka).

13:15 + Za zmarłą siostrę Małgorzatę w rocznicę śmierci, za rodziców i brata Śmiechowskich, za męża Jana Jankowskiego oraz zmarłych z obu rodzin.

15:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla ks. Pawła Liszewskiego w 13. rocznicę święceń kapłańskich (Mszę św. zamówiła odnowa w Duchu Świętym).

16:30 – O Boże światło dla pogan i tych, którzy Boga jeszcze nie znają, aby doznali prawdziwej radości i szczęścia z powrotu do Boga poprzez kontakt z Ewangelią (czwarta Msza św. nowenny za przyczyną św. siostry Faustyny Kowalskiej).

16:30 + Za zmarłego Zbigniewa Skonieczka – o spokój jego duszy.

18:00 + Za zmarłą Martę Rogowską (greg).

18:00 + Za zmarłego męża Stefana w 10. rocznicę śmierci, za rodziców, rodzeństwo, szwagrów, dziadków i zmarłych z rodziny.

Ostatnie wpisy

MAŁŻEŃSKI WEEKEND 21 i 22 kwietnia.

W najbliższą sobotę oraz niedzielę, 21 i 22 kwietnia, zapraszamy małżonków na „MAŁŻEŃSKI WEEKEND”.  Gościem będzie dr hab. teologii biblijnej i pastoralnej, rekolekcjonista, autor wielu

Ogłoszenia Duszpasterskie 14.04.24 r.

14 kwietnia 2024 r. – III niedziela Wielkanocy NIEDZIELA BIBLIJNA Dziś jest trzecia niedziela Wielkanocy. Nadal przeżywamy okres radości płynącej z doświadczenia mocy Chrystusa zmartwychwstałego. Ta