Intencje Mszalne 11.09.-17.09.2023 r.

binary comment

11 września – poniedziałek

7:00 + Za zmarłego Michała Browalskiego (greg.).

7:00 + Za zmarłego Jana Wasilewskiego.

18:00 + Za zmarłego Jacka Igrasa w 3. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Franciszka Swata, za rodziców z obu stron oraz brata Władysława Błażejewskiego.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza.

 

12 września – wtorek

7:00 + Za zmarłego Michała Browalskiego (greg.).

7:00 + Za zmarłego Wojciecha Meykę w 30. dzień po śmierci.

18:00 – Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla mamy Lucyny w rocznicę urodzin.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza.

18:00 + Za zmarłego Ryszarda Wiatrowskiego.

 

13 września – środa

7:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń IV Róży Żywego Różańca i ich rodzin.

7:00 + Za zmarłego Waldemara Klonowskiego w 30. dzień po śmierci.

7:00 + Za zmarłego Michała Browalskiego (greg.).

18:00 + Za zmarłego Teodora Krzyżniewskiego w 22. rocznicę śmierci, za Jana i Marię Hejków oraz Barbarę i Edmunda Krzyżniewskich.

18:00 + Za zmarłą córkę Annę Ciesielską w 14. rocznicę śmierci, za Kazimierza i Czesławę Gabrielów oraz Stefanię i Mieczysława Szczepańskich.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Martę i Antoniego Modrzewskich, za Mariannę Modrzewską, Jadwigę i Stanisława Modrzewskich oraz Wiktorię i Józefa Wysockich.

 

14 września – święto Podwyższenia Krzyża Świętego, czwartek

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

7:00 + Za zmarłego Michała Browalskiego (greg.).

7:00 + Za zmarłą Cecylię Warszawę w 30. dzień po śmierci.

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Aliny i Edwarda w 56. rocznicę ślubu oraz dla ich synów z rodzinami.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Tadeusza i Danutę Kozłowskich, za dziadków: Feliksa i Mariannę oraz Zofię Koszczkę.

18:00 + Za zmarłego Jana Olszewskiego w dniu urodzin.

 

15 września – piątek

7:00 + Za zmarłego Michała Browalskiego (greg.).

7:00 + Za zmarłego Tadeusza Suder w 39. rocznicę śmierci oraz za Jerzego i Krystynę Suder.

18:00 + Za zmarłego męża i tatę i dziadka Władysława Jarnutowskiego w 5. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego męża Mariana Błędowskiego w 9. rocznicę śmierci, za rodziców z obu stron: za Zofię i Mariana Zielińskich oraz Danutę i Zdzisława Błażejczyków.

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza.

 

 

16 września – sobota

7:00 + Za zmarłego Michała Browalskiego (greg.).

18:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny, dzieci i wnuczek.

18:00 + Za zmarłego Ryszarda Wiatrowskiego (Mszę św. zamówili sąsiedzi z ul. Baczyńskiego 6).

18:00 + O łaskę nieba dla zmarłych rodziców: Marty i Józefa Pajewskich, dla siostry Krystyny, dla brata Stanisława, bratowej Agnieszki Pajewskiej oraz dla zmarłych z rodziny Pajewskich i Szylakowskich.

 

17 września – 24. niedziela zwykła, rocznica sowieckiej napaści na Polskę w 1939 r.

6:30 + Za zmarłych rodziców: Halinę i Juliana Balewskich, za brata Jana Balewskiego oraz Władysława Modrzejewskiego.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłego Ryszarda Wiatrowskiego.

12:00 + Za zmarłą siostrę Hannę Araszkiewicz i za brata Eugeniusza Pestę.

13:15 + Za zmarłych rodziców: Natalię i Sylwestra Filipskich oraz za zmarłych z rodziny Sumerackich i Filipskich.

15:00 + Za zmarłego Michała Browalskiego (greg.).

15:00 + Za zmarłą Danutę Hryców-Szymańską.

18:00 + Za zmarłego męża i ojca i dziadka Andrzeja Szajewskiego w 4. rocznicę śmierci oraz za rodziców: Lucynę i Władysława Szajewskich.

Ostatnie wpisy

Liturgiczna Służba Ołtarza – 2024

Spotkania ministrantów w każdą sobotę o godz. 9:oo w salce katechetycznej. Zapraszamy. Opieka duszpasterska – ks. Radosław Żygowski Vademecum ministranta cz.1