Intencje mszalne 12 – 18 października 2020 r.

Intencje w Parafii p.w. św. Brata Alberta w Iławie

12 października – poniedziałek

7:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka.

18:00 + Za zmarłą mamę Halinę Badaszewską w 1. rocznicę śmierci i za tatę Maksymiliana Badaszewskiego.

18:00 + Za zmarłego męża Stefana Mówińskiego w 1. rocznicę śmierci, za rodziców: Ewę i Czesława Adamiaków oraz teściów: Genowefę i Bolesława Mówińskich.

18:00 + Za zmarłego męża, tatę i dziadka Jana Januszewskiego w 5. rocznicę śmierci.

 

13 października – wtorek

7:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka.

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń IV Róży Różańcowej i ich rodzin.

18:00 + Za zmarłą Jadwigę w 18. rocznicę śmierci, za Leona, Antoniego i Andrzeja Tomczak.

18:00 + Za zmarła żonę Danutę Stolarczyk w 10. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Sławomira Wojdalę.

 

14 października – środa

7:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka.

18:00 + Za zmarłego męża Stefana Szwarca w 3. rocznicę śmierci, za teściów: Stefanię i Antoniego Szwarc oraz krewnych z obu stron.

18:00 + O łaskę nieba dla zmarłych rodziców: dla Marty i Józefa Pajewskich, dla siostry Krystyny, brata Stanisława i bratowej Agnieszki Pajewskiej oraz dla zmarłych z rodziny Pajewskich i Szylakowskich.

18:00 + Za zmarłego Jacka Stanisława Igrasa w 30. dzień po pogrzebie.

 

15 października – czwartek

7:00 + Za zmarłą siostrę Jadwigę Mikuczyńską w dniu imienin i za Józefa Mikuczyńskiego oraz za rodziców i rodzeństwo z obu stron.

7:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka.

18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i moc Ducha Świętego w dalszym życiu dla Teresy Kamińskiej z okazji imienin.

18:00 + Za zmarłą Mariannę i Władysława Laskowskich.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Helenę i Stanisława oraz Grażynę i Jędrzeja Nowackich.

18:00 + Za zmarłą mamę Jadwigę Bogdańską w dniu imienin.

18:00 + Za zmarłego Mikołaja, Henryka, Aleksandrę i Antoniego Jasińskich oraz za Antoninę i Józefa John.

 

16 października – piątek

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Emilii i Roberta w 10. rocznicę ślubu oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci.

7:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka (greg).

7:00 + Za zmarła Aleksandrę Skowrońską (Mszę św. zamówili sąsiedzi z bloku).

18:00 + Za zmarłego Andrzeja Zarembę w 4. rocznicę śmierci oraz za Wincentę, Franciszka i Wiesława Zarembów.

18:00 + Za zmarłego brata Wiesława Fassa oraz za rodziców: Mieczysława i Henrykę Fassów.

18:00 + Za zmarłą mamę Iwonę Kamińską w 7. rocznicę śmierci.

 

17 października – sobota

7:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka (greg.).

7:00 + Za zmarłego męża  Jana Piotra Majewskiego w 82. rocznicę urodzin oraz za rodziców i rodzeństwo z obu stron.

18:00 + Za zmarłego ks. kan. Marka Klugiewicza.

18:00 + Za zmarłego męża i ojca Brunona Jakubowskiego w 25. rocznicę śmierci, za rodziców z obu stron oraz zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłą Jadwigę i Franciszka Fanslau oraz krewnych i znajomych.

 

18 października  – XXIX niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka (greg.).

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – Za Parafian.

10:30 + Za zmarłego Jana Cieszewskiego w 16. rocznicę śmierci.

12:00 + Za zmarłą Felicję i Henryka Piotrowiczów oraz za Teresę Żubertowską i Marka Piotrowicza.

13:15 + Za zmarłego Henryka Rapczyńskiego w 29. rocznicę śmierci i za dziadków z obu stron.

13:15 + Za zmarłą Halinę i Józefa Bogdańskich.

15:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośba o dalsze dla Krystyny i Jerzego Łątkowskich w 45. rocznicę ślubu.

16:30 + Za zmarłą Aleksandrę Skowrońską (Mszę św. zamówili sąsiedzi z klatki).

18:00 + Za zmarłą Martę i Józefa Rudzińskich w 24. rocznicę śmierci Józefa, za rodziców: Irenę i Piotra Bukowskich oraz Stanisławę i Franciszka Tęgowskich.

Ostatnie wpisy