Intencje mszalne 5 – 11 października 2020 r.

Intencje w Parafii p.w. św. Brata Alberta w Iławie

5 października – poniedziałek

7:00 + Za zmarłych rodziców: Józefę i Edwarda Socha, za Barbarę i Adama Mazurkiewiczów oraz zmarłych z obu rodzin.

7:00 + Za zmarłego Jerzego Olszewskiego.

18:00 + Za zmarłego męża Stanisława Rudzińskiego.

18:00 + Za zmarłego Sławomira Wojdalę.

18:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka (Mszę św. zamówiła rodzina z Łopuszna).

 

6 października – wtorek

7:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka.

18:00 + Za zmarłą mamę Halinę Cebeniak w 15. rocznicę śmierci i za Zofię Czołbę.

18:00 + O spokój duszy dla zmarłego Jerzego Olszewskiego (Mszę św. zamówiła ciocia Laskowska).

18:00 + Za śp. Gertrudę Gryc w 16. rocznicę śmierci i za jej męża Antoniego oraz rodziców i rodzeństwo.

18:00 + Za zmarłego męża Piotra i zmarłych z rodziny.

 

7 października – środa

7:00 + Za zmarłego Jerzego Olszewskiego.

18:00 – Do Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę.

18:00 + Za zmarłą mamę Józefę Umińską w 4. rocznicę śmierci i za tatę Zygmunta Umińskiego.

18:00 + Za zmarłego męża Mieczysława Wesołowskiego w 8. rocznicę śmierci, za rodziców z obu stron, za zmarłych z rodziny Wesołowskich i Kłodowskich oraz Ryszarda Szczypiorskiego i Stefana Słowika.

 

8 października – czwartek

7:00 + Za zmarłego Jerzego Olszewskiego.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Helenę i Bronisława Jabłońskich, za Monikę i Jana Eremusów, siostrę Joannę Szczypińską oraz szwagra Adama Cieślaka.

18:00 + Za zmarłą Krystynę Różycką (Mszę św. zamówiły koleżanki).

18:00 + Za zmarłego Sławomira Wojdalę.

18:00 + Za zmarłą Teresę, Alojzego, Andrzeja i Janusza Stryjewskich.

 

9 października – piątek

7:00 – W pewnej intencji.

18:00 + Za zmarłego Zbigniewa Gawińskiego.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Jadwigę i Jana Rozwadowskich, za męża Kazimierza Maliszewskiego i za jego rodziców oraz bratową Jadwigę Rozwadowską.

18:00 + Za zmarłych rodziców z obu stron: Stanisławę i Józefa Wasiaków, za Stanisławę i Alfonsa Jaworskich, za braci: Stanisława i Czesława Jaworskich oraz siostrę Stanisławę Dmochewicz.

 

10 października – sobota

7:00 + Za zmarłego Alfonsa Napierskiego w 30. dzień po śmierci.

18:00 + Za zmarłego Henryka Łęgowskiego w 17. rocznicę śmierci, za Tomasza Łęgowskiego w 15. rocznicę śmierci, za rodziców Pawłowskich i Łęgowskich oraz Romana Mrozowskiego.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Bolesławę i Kazimierza Fanclau oraz za siostrę Jadwigę i brata Jerzego.

18:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka.

 

11 października  – XXVIII niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłego Henryka Kłodowskiego w 30. dzień po pogrzebie.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – Za Parafian.

10:30 – Podziękowanie Panu Bogu za przeżyte lata z prośbą o dalszą opiekę dla Krystyny w 70. rocznicę urodzin.

12:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla rodziny Krajewskich oraz ich synów z rodzinami.

13:15 + Za zmarłą Krystynę Różycką w 70. rocznicę urodzin.

13:15 + Za zmarłą Agatę i Czesława Milczarków, za Wandę i Albina Kołodziejskich oraz Annę i Adama Krawieckich.

15:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka.

18:00 + Za zmarłego Jana Majerowskiego w rocznicę śmierci, za żonę Katarzynę Majerowską, za rodziców i rodzeństwo z obu stron oraz zmarłych z rodziny.

Ostatnie wpisy