Intencje Mszalne 13-19 Marca

binary comment

13 marca – poniedziałek
7:00 + Za zmarłą Jadwigę Lewalską w 2. rocznicę śmierci i za Roberta Lewalskiego oraz z a rodziców z obu stron.
7:00 + Za zmarłą Annę Krystynę Calman w 30. dzień po pogrzebie.
7:00 + Za zmarłego Romana Napiórkowskiego.
18:00 – O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Wojciecha Ruckiego.
18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń IV Róży Żywego Różańca i ich rodzin.
18:00 + Za zmarłego męża, tatę i dziadka Andrzeja Wrzoska w 7. rocznicę śmierci, za rodziców Wrzosków i Mówińskich oraz za brata Stanisława.
18:00 + Za zmarłych rodziców: Zofię i Stanisława Stachelków.

14 marca – wtorek
7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące.
18:00 + Za zmarłego męża, ojca i dziadka Zbigniewa Mecha w dniu imienin, za zmarłych teściów: za Helenę Mech w dniu imienin i za Bolesława Mecha w dniu urodzin i w 41. rocznicę śmierci.
18:00 + Za zmarłą Katarzynę Szymczak w rocznicę śmierci i za siostrę Halinę Szymczak w rocznicę śmierci.
18:00 + Za zmarłego męża Zygmunta Kruszyńskiego w 10. rocznicę śmierci oraz za rodziców i rodzeństwo z rodziny Jaworskich i Kruszyńskich.
18:00 + Za zmarłego Bolesława Nawotkę, za Renatę Nawotkę (Mszę św. zamówili Przyjaciele Radia Maryja).

15 marca – środa
7:00 + Za zmarłego Jana Olszewskiego.
7:00 + Za zmarłą Renatę Nawotkę, Zdzisławę Marzec i Krystynę Krzyżniewską oraz Bolesława Nawotkę (Mszę św. zamówiła V Róża Różańcowa).
18:00 + O dar nieba dla Jadwigi Lempke (Mszę św. zamówiła Odnowa w Duchu Świętym „Getsemani”).
18:00 + Za zmarłą żonę Zofię Łukaszewską oraz za rodziców: Annę i Kazimierza Łukaszewskich.
18:00 + Za zmarłą Zdzisławę Marzec (Mszę św. zamówiła Odnowa w Duchu Świętym).
18:00 + Za zmarłego Józefa i Czesławę Herman, za Józefa i Rozalię Marcinkowskich oraz za zmarłych braci.
18:00 + Za zmarłego Kazimierza Karczewskiego, za Janinę Sitko (Mszę św. zamówili pracownicy Centrum Usług Wspólnych w Morlinach).

16 marca – czwartek
7:00 + Za zmarłego Romana Napiórkowskiego.
7:00 + Za zmarłego Józefa Żurkowskiego w 10. rocznicę śmierci, za Bronisławę Żurkowską, za Stefanię i Władysława Aptowiczów oraz za zmarłych krewnych z obu stron.
18:00 + Za zmarłego Stanisława Bogdańskiego w 14. rocznicę śmierci.
18:00 + Za zmarłego Marka Roberta Eremusa.
18:00 + Za zmarłą Teresę Szantyr (Mszę św. zamówili mieszkańcy bloku przy ul. Baczyńskiego 3).
18:00 + Za zmarłą Krystynę Krzyżniewską (Mszę św. zamówiła rodzina Jachowskich).

17 marca – piątek
7:00 + Za zmarłego Romana Napiórkowskiego.
7:00 + Za zmarłą Teresę Halinę Michalską w 30. dzień po pogrzebie.
18:00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego dla członkiń I Róży Żywego Różańca i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych członkiń tej Róży.
18:00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej w dalszej posłudze kapłańskiej dla ks. Zbigniewa Kazimierczaka z okazji imienin (Mszę św. zamówiła wspólnota „Margaretka”).
18:00 + Za zmarłego Zbigniewa Gawińskiego, za rodziców: Katarzynę i Leonida Martyniuków oraz za brata Romana Martyniuka.

18 marca – sobota
7:00 – O zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Ireny Gałązkiewicz z okazji urodzin (Mszę św. zamówiły dzieci).
7:00 + Za zmarłą Barbarę i Stanisława Rynkowskich z okazji ich urodzin.
18:00 – O uwolnienie z grzechów przodków ze strony ojca rodziny.
18:00 + Za zmarłą Annę Ewertowską w 3. rocznicę śmierci i za Eugeniusza Ewertowskiego.
18:00 + Za zmarłego męża Józefa Nowasielskiego z okazji imienin i za szwagrów z obu stron.
18:00 + Za zmarłego Józefa Dembińskiego w dniu imienin, za rodziców Dembińskich i Jaroszewskich oraz za rodzeństwo z obu stron.

19 marca – niedziela Wielkiego Postu
6:30 + Za zmarłych rodziców: Mariannę i Kazimierza Kowalskich.
7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.
7:30 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty i Jacka w 60. rocznicę ślubu.
9:00 – W intencji Parafian.
10:30 + Za zmarłego Józefa Mikuczyńskiego w dniu imienin i za Jadwigę Mikuczyńską oraz za rodziców i rodzeństwo z obu stron.
12:00 + Za zmarłego męża, ojca i dziadka Eugeniusza Wójcika w 11. rocznicę śmierci, za rodziców z obu stron, za braci: Jana i Tolka Kurpiewskich, za brata Marka Wójcika oraz za siostrę Barbarę.
13:15 + Za zmarłych: Łucję i Józefa Mazurewiczów.
13:15 + Za zmarłą Martę i Józefa Rudzińskich w 10. rocznicę śmierci Marty, za rodziców: Irenę i Piotra Bukowskich oraz Stanisławę i Franciszka Tęgowskich.
13:15 + W intencji zmarłego ks. Piotra Pawlukiewicza w 3. rocznicę śmierci i za ks. Jana Kaczkowskiego w 7. rocznicę śmierci, aby weszli do domu miłosiernego Boga i mogli oglądać Jego oblicze.
15:00 + Za zmarłego Józefa Bytnera, za Stanisława Grzegorzewskiego oraz zmarłych z rodziny Bytnerów.
15:00 + Za zmarłego męża Józefa Giżyńskiego w dniu imienin, za siostrę Barbarę i brata Czesława.
18:00 + Za zmarłego Józefa Dembińskiego w dniu imienin, za rodziców Dembińskich i Jaroszewskich oraz rodzeństwo z obu stron.
18:00 + Za zmarłych rodziców: Józefę i Józefa Sowów.

Ostatnie wpisy

„Biały tydzień” /video/

W naszej parafii trwa „biały tydzień” dzieci pierwszokomunijnych. Piękną tradycją w naszym kościele jest to, że dziewczęta i chłopcy, którzy przyjęli w Uroczystość Wniebowstąpienia pierwszą