Intencje mszalne 6 – 12 marca 2023 r.

binary comment

6 marca – poniedziałek

7:00 + Za zmarłego Stanisława Rypla (greg.).

7:00 + Za zmarłego Kazimierza Stawiarskiego.

7:00 + Za zmarłą Alinę Czarnotę (greg.).

18:00 + Za zmarłego męża Kazimierza Osmańskiego, za rodziców z obu stron, za jego braci, za Krystynę i Aleksandra Brysk, za Łucję, Alojzego i Andrzeja Zanieckich oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00 + Za zmarłego Jana Lewalskiego i jego rodziców, za Franciszka Detynę w 21. rocznicę śmierci, za Genowefę Detynę oraz za ich rodziców.

18:00 + Za zmarłą Teresę Kępczyńską w 8. rocznicę śmierci, za Edwarda Kępczyńskiego w 34. rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłą Zofię Dziczek (greg).

 

7 marca – wtorek

7:00 + Za zmarłą Alinę Czarnotę (greg.).

7:00 + Za zmarłego Edwarda i Reginę Ulaszewskich oraz Bronisławę i Józefa Komoszyńskich.

7:00 + Za zmarłych rodziców: Irenę i Zygmunta Kwiatkowskich, za Izydorę i Romana Rychlewskich z okazji urodzin Ireny i imienin Romana.

18:00 + Za zmarłego Stanisława Klinickiego z okazji urodzin.

18:00 + Za zmarłą Irenę i Jana Orzechowskich.

18:00 + Za zmarłą Zofię Dziczek (greg).

18:00 + Za zmarłego Stanisława Rypla (greg.).

 

8 marca – środa

7:00 + Za zmarłych rodziców z obu stron, za męża Franciszka Graszka i za zięcia Pawła Kuczyńskiego.

7:00 + Za zmarłą Aleksandrę Dudzińską w rocznicę śmierci.

7:00 + Za zmarłą Alinę Czarnotę (greg.).

18:00 + Za zmarłego Tadeusza Sokołowskiego, za rodziców z obu stron oraz za Zofię i Kazimierza Rynkowskich.

18:00 + O łaskę życia wiecznego, przez wstawiennictwo św. Faustyny, dla ojca i dziadka Kazimierza Józefowicza z okazji imienin.

18:00 + Za zmarłych ojców: Bogdana Wandzlewicza i Mariana Rafalskiego oraz za babcie i dziadków z obu stron.

18:00 + Za zmarłych rodziców: za Marię i Nikodema Nowaków w dniu urodzin Marii.

18:00 + Za zmarłą Zofię Dziczek (greg).

 

9 marca – czwartek

7:00 – Msza św. dziękczynna za szczęśliwą operację i posługę samarytańską z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Odnowy w Duchu Świętym i jej opiekuna.

7:00 + Za zmarłą Zofię Dziczek (greg).

7:00 + Za zmarłego Zenona Stadnickiego w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Stefana Puchniarza i za rodziców z obu stron.

18:00 + Za zmarłą Genowefę Foryś w 11. rocznicę śmierci, za męża i córkę oraz za zmarłych z rodziny Szydłowskich i Forysiów.

18:00 + Za zmarłego Jana Donocha w 4. rocznicę śmierci, za Janinę i Czesława Donoch oraz Józefa Gurzyńskiego.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Monikę i Jana Serożyńskich oraz za rodziców Serożyńskich i Dziomba.

 

10 marca – piątek

7:00 + Za zmarłego Jana Olszewskiego.

7:00 + Za zmarłego Romana Napiórkowskiego w 30. dzień po pogrzebie.

7:00 + Za zmarłą Ludwikę Zakrzewską w 30. dzień po pogrzebie.

18:00 + Za zmarłą siostrę Janinę Granoszewską, za rodziców: Stanisławę i Jana Granoszewskich oraz za teściów Karczewskich.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Stefanię i Tadeusza Lewandowskich, za Janinę i Maksymiliana Sontowskich oraz Teresę Sontowską.

18:00 + Za zmarłego męża i ojca Jana Durkę w rocznicę urodzin.

18:00 + Za zmarłego Jana Iwankowskiego.

 

11 marca – sobota

7:00 + O łaskę życia wiecznego dla Teodozji Jarmoczyk w dniu urodzin.

7:00 + Za wstawiennictwem św. Siostry Faustyny Kowalskiej o dar nieba dla Marcina Poprawskiego.

18:00 + Za zmarłego Andrzeja Dombrowskiego, za Romana i Tadeusza Sztramskich oraz Krzysztofa Kołakowskiego.

18:00 + Za zmarłego Zdzisława Marzec (Mszę św. zamówili sąsiedzi z bloku).

18:00 + Za zmarłą Annę, Józefa, Wiesława i Jerzego Rucińskich.

18:00 + Za zmarła Krystynę Łagocką w 10. rocznicę śmierci i za jej męża Ryszarda Łagockiego oraz za rodziców z obu stron.

 

12 marca – III niedziela Wielkiego Postu

6:30 – W pewnej intencji.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłą Krystynę Laskowską w 5. rocznicę śmierci i z okazji urodzin oraz za zmarłą Halinę Pączkowską.

12:00 + Za zmarłą Ewę Kuskowską w 1. rocznicę śmierci, za jej córkę Kingę w 36. rocznicę śmierci i za rodziców z obu stron.

12:00 + Za zmarłą Janinę, Władysława, Irenę, Czesława i Tomasza Jachowskich, za Henrykę i Zenona Piotrowskich oraz za krewnych i znajomych.

13:15 + Za zmarłych rodziców: za Stefana Tecława w 6. rocznicę śmierci i za mamę Stefanię Tecław w 1. rocznicę śmierci.

13:15 + Za zmarłego męża Józefa Harasiuka w 4. rocznicę śmierci, za zmarłych rodziców z obu stron, a także za wszystkich zmarłych z rodziny Harasiuków, Krawcewiczów i Filipskich.

15:00 + Za zmarłą Monikę i Józefa Brzozowskich, za Helenę i Jana, za Benedykta i Halinę Brzeskich, za Jerzego i Sarę Otta oraz za zmarłych z obu stron.

15:00 + Za zmarłego Marka Roberta Eremusa.

18:00 + Za zmarłego Zenobiusza Kabzińskiego w 2. rocznicę śmierci.

 

Ostatnie wpisy

Liturgiczna Służba Ołtarza – 2024

Spotkania ministrantów w każdą sobotę o godz. 9:oo w salce katechetycznej. Zapraszamy. Opieka duszpasterska – ks. Radosław Żygowski Vademecum ministranta cz.1