Intencje mszalne 14 – 20 czerwca 2021 r.

binary comment

14 czerwca – poniedziałek

7:00 + Za zmarłego Pawła Szczecha w 2. miesiąc po pogrzebie.

18:00 + Za zmarłą Weronikę i Jana Mazurewiczów, za Apolonię i Antoniego Kielczyków oraz Janinę i Władysława Stępień.

18:00 + Za zmarłą Jadwigę Goszkę w 4. rocznicę śmierci i za Tadeusza Goszkę.

18:00 + Za zmarłą Annę Tatarek.

18:00 + Za zmarłych z rodziny Taranowskich, Krużewskich i Kwiatkowskich.

 

15 czerwca – wtorek

7:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla ks. proboszcza w rocznicę święceń kapłańskich.

7:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Marian Florka z okazji 36. rocznicy święceń kapłańskich (Mszę św. zamówiła Margaretka”).

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla ks. proboszcza Mariana Florka w 36. rocznicę święceń kapłańskich.

18:00 – O Boże błogosławieństwo, obfitość darów Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla ks. proboszcza Mariana Florka w 36. rocznicę święceń kapłańskich (Mszę św. zamówiła I Róża Żywego Różańca).

18:00 + Za zmarłą Renatę Nawotkę (Mszę św. zamówiła Odnowa w Duchu Świętym).

18:00 + Za zmarłą Jolantę i Wojciecha Dobrzenieckich.

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące.

 

16 czerwca – środa

7:00 + Za zmarłego Władysława Jaworskiego.

18:00 + Za zmarłą żonę Danutę Kuklę w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłą Stefanię Kowalską w 10. rocznicę śmierci oraz za Jana i Janinę Kowalskich.

18:00 + Za zmarłą Feliksę Narożną w rocznicę śmierci oraz za Czesława Narożnego i Albina Zielińskiego.

18:00 + Za zmarłą Anastazję, Teofila i Weronikę Zedlewskie.

 

17 czerwca – UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI PATRONA PARAFII ŚW. BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO (czwartek)

7:00 + Za zmarłego Józefa Kreńskiego.

7:00 + Za zmarłą Danutę Kozłowską (Mszę św. zamówili znajomi i sąsiedzi).

10:00 + Za zmarłego Pawła Klimka (Mszę św. zamówili sąsiedzi).

18:00 + O życie wieczne dla rodziców: Marianny i Stanisława Olszewskich w dniu urodzin Stanisława.

18:00 + Za zmarłego ks. kan. Marka Klugiewicza.

18:00 + Za zmarłą Annę Tatarek.

 

18 czerwca – piątek

7:00 – W intencji Panu Bogu wiadomej.

18:00 + Za zmarłego Jana Mieczysława Modrzejewskiego (Mszę św. Zamówili sąsiedzi).

18:00 + Za zmarłego Władysława Tabaczyka w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Genowefę i Piotra Miłoszów, za Genowefę i Tadeusza Piękosów oraz zmarłych z rodziny.

18:00 + O dar nieba dla Wojciecha Karczewskiego i dla zmarłych znajomych.

 

19 czerwca – sobota

7:00 + Za zmarłego Pawła Szczecha.

7:00 + Za zmarłą Annę Szakal w 30. dzień po pogrzebie.

11:00 – BIERZMOWANIE.

18:00 + Za zmarłego Henryka Gabca i za rodziców z obu stron.

18:00 + Za zmarłą Wiesławę i Jerzego Parniuków z okazji urodzin.

18:00 + Za zmarłą Annę i Włodzimierza Kozaków, za Władysławę i Edwina Dekarskich oraz za zmarłych z rodziny Przyborowskich, Romańskich, Pernaków i Duszaków.

18:00 + Za zmarłą Mirosławę Marię Staszyńską (Mszę św. zamówili pracownicy MOPS w Iławie).

 

20 czerwca – 12. niedziela zwykła

6:30 + O łaskę życia wiecznego dla Arkadiusza Szechlickiego (mszę św. zamówiła Marianna – sąsiadka z klatki).

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii oraz budowy kościoła.

7:30 + Za zmarłych rodziców: Franciszkę i Zygmunta Wiśniewskich w 22. rocznicę śmierci, za teściów: Juliannę i Jana Bludau, za brata Edwarda i szwagierkę Barbarę.

9:00 – W intencji parafian.

9:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla żony Wiesławy Wiśniewskiej w 75. rocznicę urodzin i dla Jana w zbliżającą się 56. rocznicę ślubu oraz dla ich dzieci, wnuków i prawnuków.

10:30 + Za zmarłego Grzegorza Rucińskiego w 10. rocznicę śmierci oraz za rodziców: Jerzego i Jadwigę Rucińskich.

10:30 + Za zmarłego męża Kazimierza Kasprowicza oraz za rodziców z obu stron.

12:00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla żony Alicji Murawskiej z okazji urodzin i imienin.

12:00 + Za zmarłego syna Marcina Narożnego w 22. rocznicę śmierci.

13:15 + Za zmarłą Czesławę i Aleksandra Piotrowskich.

13:15 + Za zmarłych rodziców: Rozalię i Tomasza Pruchniewskich, za Kazimierza Jaskulskiego, za brata Mieczysława, za siostry: Krystynę i Urszulę oraz Stefana Byglewskiego.

15:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośba o dalsze dla Urszuli i Krzysztofa Maćkowskich w 6. rocznicę ślubu.

16:30 + Za zmarłego Wojciecha Dekarskiego w 2. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłą Teresę Belkę w 5. rocznicę śmierci.

Ostatnie wpisy