18 marca – poniedziałek
7:00 – O Boże błogosławieństwo, moc darów Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Zbigniewa Kazimierczaka z okazji imienin (Mszę św. zamówiła „Margaretka”).
7:00 + Za zmarłego Arkadiusza Szechlickiego (greg.).
7:00 + Za zmarłych: za Rafała Drembkowskiego, za Franciszka Liszewskiego oraz za Marcina Ćwika i Janinę Ćwik.
18:00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla mamy Ireny Gałązkiewicz z okazji 80. urodzin.
18:00 + Za zmarłego Józefa Bytnera oraz rodziców: Wiktorię i Antoniego Bytnerów.
19 marca – wtorek
7:00 + Za zmarłego męża Józefa Nowasielskiego z okazji imienin i za zmarłych szwagrów.
7:00 + Za zmarłego Arkadiusza Szechlickiego (greg.).
7:00 + O chwałę nieba i szczęście wieczne dla zmarłego męża i taty Tadeusza Murawskiego i dla dusz w czyśćcu cierpiących.
18:00 – Prośba o opiekę i o szczęśliwą śmierć za wstawiennictwem św. Józefa.
18:00 + Za zmarłego Józefa Dembińskiego oraz za rodziców i rodzeństwo z obu stron.
18:00 + Za zmarłego Józefa i Jadwigę Mikuczyńskich oraz za rodziców i rodzeństwo z obu stron.
20 marca – 1. dzień rekolekcji wielkopostnych (środa)
7:00 + Za zmarłych: za Barbarę i Stanisława Rynkowskich oraz za zmarłych z rodziny.
10:00 + Za zmarłego Józefa i Rozalię Marcinkowskich, za Józefa i Czesławę Hermanów oraz za braci.
16:30 + Za zmarłą mamę Stefanię Dańczyszyn w 3. rocznicę śmierci oraz za Mirosława i Lubomira.
16:30 + Za zmarłych rodziców: Adama i Stanisławę Zamrochów, za dziadków i babcie z obu stron, za brata Jana Zamrocha, za szwagra Romana Szpeflika, za kuzyna Zbigniewa Olszańskiego oraz za zmarłe dzieci: Anetę, Artura i Adama Walczaków.
18:00 + Za zmarłych rodziców: Henrykę i Mieczysława Fass oraz brata Wiesława i syna Adama.
18:00 + Za zmarłego Arkadiusza Szechlickiego (greg.).
21 marca – 2. dzień rekolekcji wielkopostnych (czwartek)
7:00 + Za zmarłego Wiktora Gajewskiego w 30. dzień po pogrzebie.
10:00 + Za zmarłych rodziców: Mariannę i Kazimierza Cywińskich, za ks. Stanisława Kejdla oraz za zmarłych z rodziny Cywińskich i Ewertowskich.
16:30 + Za zmarłego Zbigniewa Mecha w dniu imienin oraz o zdrowie, dalsze łaski i Boże błogosławieństwo dla Sabiny Mech z okazji 70. urodzin.
16:30 + Za zmarłego Arkadiusza Szechlickiego (greg.).
18:00 + Za zmarłą Helenę Wierzchowską w 20. rocznicę śmierci, za Wacława Wierzchowskiego oraz za Franciszka, Helenę i Kazimierza Kowalewskich.
18:00 + Za zmarłych rodziców: mamę Bronisławę i Błażejczyk w 11. rocznicę śmierci i za Jana Błażejczyka oraz za braci: Jana, Jerzego i Zdzisława Błażejczyków.
22 marca – 3. dzień rekolekcji wielkopostnych (piątek)
7:00 + Za zmarłych rodziców: Genowefę i Piotra Miłoszów, za Genowefę i Tadeusza Piękosów, za brata Marka oraz chrzestną Sabinę.
10:00 + Za zmarłego Arkadiusza Szechlickiego (greg.).
16:30 + Za zmarłego Aleksandra Wilgę w 22. rocznicę śmierci, za Teresę Wilgę, za Agnieszkę i Alojzego Lewandowskich, za Krystynę Dreszler oraz Henryka Zimickiego.
16:30 + Za zmarłego Kazimierza Kasprowicza w 12. rocznicę śmierci.
18:00 + Za zmarłą mamę i babcię Elżbietę Skwarek w rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Pawłowskich.
23 marca – 4. dzień rekolekcji wielkopostnych (sobota)
7:00 + Za zmarłą Marię Zmarzłą w 30. dzień po pogrzebie.
10:00 + Za zmarłego Tomasza Piotrowskiego.
16:30 + Za zmarłego Arkadiusza Szechlickiego (greg.).
18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza.
18:00 + Za zmarłą Jadwigę Janowską w 30. dzień po śmierci.
24 marca – Niedziela Palmowa
6:30 + Za zmarłego Arkadiusza Szechlickiego (greg.).
7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.
9:00 – W intencji Parafian.
9:00 + Za zmarłego męża Ryszarda Kreję w 1. rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny Kozyrów i Krejów.
10:30 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej oraz o zdanie matury dla wnuczki Kingi z okazji 18. rocznicy urodzin.
12:00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie w dalszym życiu dla Jadwigi i Sylwestra oraz dla syna ks. Mariusza i dla córki Marzeny z jej rodziną.
13:15 + Za zmarłego syna Artura Kaczyńskiego w 50. rocznicę urodzin oraz za zmarłych dziadków Kaczyńskich i Zmarzłych.
13:15 + Za zmarłego Henryka Wolfa w 5. rocznicę śmierci i za rodziców z obu stron.
15:00 + Za zmarłych: za męża Wiesława Arciszewskiego w 11. rocznicę śmierci i za syna Piotra Arciszewskiego w 14. rocznicę śmierci.
15:00 + Za zmarłą żonę, mamę i babcię Reginę Budzińską.
18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski w starym roku z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w nowym roku dla Ireny Gałązkiewicz i jej dzieci.
18:00 + Za zmarłego Zbigniewa Kołodziejskiego.