Intencje mszalne 18 – 24 października 2021 r.

binary comment

18 października – poniedziałek, wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty

7:00 + Za zmarłą Adelę Kiełkucką (greg.).

7:00 + Za zmarłego Eugeniusza Czeleja (greg.).

7:00 + Za zmarłą Teresę Majewską w 30. dzień po pogrzebie.

18:00 + O łaskę życia wiecznego dla zmarłej Haliny Radziwon w 30. dzień po pogrzebie.

18:00 + Za zmarłego tatę Edmunda Zawackiego, za mamę Bernadettę i siostrę Hannę Zawacką.

18:00 + Za zmarłego męża Jana Cieszewskiego w 17. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłą Anastazję Karpińską w 1. rocznicę śmierci.

 

19 października – wtorek, wspominienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Haliny i Edwarda Brzozowskich.

7:00 + Za zmarłego Eugeniusza Czeleja (greg.).

18:00 + O łaskę nieba dla Józefa i Czesława Maślaków.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Wiktorię i Henryka Michalskich oraz dziadków z obu stron.

18:00 + Za zmarłą Adelę Kiełkucką (greg.).

18:00 + Za zmarłego Mirosława Litwińskiego.

 

20 października – środa

7:00 + Za zmarłego Eugeniusza Czeleja (greg.).

7:00 + Za zmarłą Mariannę i Józefa Grzymowiczów, za brata Józefa oraz Lucynę i Tadeusza Stachurzewskich.

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, szczególnie zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty i jej dzieci z rodzinami.

18:00 + Za zmarłego Witolda Trochowskiego w rocznicę śmierci, za Łucję i Józefa Czubkowskich, za Józefę Grzywacz, Beatę i Łucję Jancewicz, za Jadwigę i Alfonsa Trochowskich oraz Pawła Klimka.

18:00 + Za zmarłą Adelę Kiełkucką (greg.).

18:00 + Za zmarłych rodziców: Halinę i Damazego Hejków, za Agnieszkę i Bernarda Mellerów oraz zmarłych z rodziny.

18:00 + O łaskę nieba dla zmarłej bratowej Elżbiety Brzozowskiej.

 

21 października – czwartek

7:00 + Za zmarłą Adelę Kiełkucką (greg.).

7:00 + Za zmarłego Eugeniusza Czeleja (greg.).

18:00 + Za zmarłego Stanisława Rudzińskiego i za zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłą Annę Tatarek z okazji urodzin.

18:00 + Za zmarłego męża Bolesława Olka oraz za córkę siostrę zakonną Marię Fidelis.

18:00 + Za zmarłą Urszulę i Zbigniewa Słupskich.

18:00 + Za zmarłego Józefa Bakirzyńskiego w 40. rocznicę śmierci.

 

22 października – piątek, wspomnienie św. Jana Pawła II

7:00 + Za zmarłego Eugeniusza Czeleja (greg.).

18:00 + Za zmarłą Krystynę Modzelewską w 30. dzień po śmierci.

18:00 + Za zmarłego Ryszarda Krumrei w 8. rocznicę śmierci, za Janinę i Jana Żurawskich oraz brata Henryka.

18:00 + Za zmarłą Adelę Kiełkucką (greg.).

18:00 + Za zmarłego męża Edwarda Orłowskiego i za Bożenę Kołodziejek, a także za Ludwikę Iwankowską i Leszka Iwankowskiego.

 

23 października – sobota

7:00 + Za zmarłego Eugeniusza Czeleja (greg.).

18:00 – Msza św. dziękczynna wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Getsemani”  za otrzymane łaski, dary Ducha Świętego dla wszystkich członków, którzy przez minione 25 lat tworzyli wspólnotę z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i moc Ducha Świętego dla tych wszystkich, którzy obecnie tworzą wspólnotę i nadal będą ją tworzyć.

18:00 + Za zmarłego męża Stanisława Grzegorzewskiego w 5. rocznicę śmierci i za Józefa Bytnera.

18:00 + Za zmarłą Adelę Kiełkucką (greg.).

18:00 + Za zmarłego Arkadiusza Szechlickiego.

18:00 + Za zmarłą Ewę Korowicką w 5. rocznicę śmierci, za Józefa, Antoniego i Mariannę Korowickich oraz Aleksandrę i Stefanię Hering.

 

24 października – XXX niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłego Eugeniusza Czeleja (greg.).

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłego męża, ojca i dziadka Stanisława Gamonia w 1. rocznicę śmierci.

10:30 + Za zmarłych rodziców: Jana i Jadwigę Rozwadowskich, za męża Andrzeja Płotkowskiego w 9. rocznicę śmierci i za jego rodziców.

12:00 + Za zmarła Felicję i Henryka Piotrowiczów oraz za Teresę Żubertowską i Marka Piotrowicza.

13:15 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Celiny i Jana oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci z rodzinami.

13:15 + Za zmarłą Urszulę Kaczyńską (Mszę św. zamówił Leszek Matyja z rodziną).

15:00 + Za zmarłego Jakuba Bartnickiego (Mszę św. zamówiła rodzina Bartnickich z Brodnicy).

18:00 + Za zmarłą Kazimierę Nowotnik w 30. dzień po pogrzebie.

18:00 + Za zmarłą Adelę Kiełkucką (greg.).

Ostatnie wpisy