Intencje mszalne 25 – 31 października 2021 r.

binary comment

25 października – poniedziałek

7:00 + Za zmarłego Eugeniusza Czeleja (greg.).

7:00 + Za zmarłą Adelę Kiełkucką (greg.).

7:00 + Za zmarłą żonę Marię Biereg w 2. rocznicę śmierci.

18:00 – Dziękczynienie za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie łaski dla jubilatów: Łucji i Ludwika w 35. rocznicę ślubu oraz o potrzebne łaski dla ich syna Karola, synowej Magdaleny i wnuczek: Urszuli i Heleny.

18:00 + Za zmarłą siostrę Marię Biereg, za Halinę Jarzynkowską, brata Jerzego Borkowskiego, bratanka Cezarego Borkowskiego, a także za ich rodziców: Łucję i Stanisława Borkowskich.

18:00 + Za zmarłego męża i tatę Tadeusza Kocieńskiego w 5. rocznicę śmierci, za jego rodziców: Józefę i Stanisława Kocieńskich, siostrę Łucję i brata Stanisława Kocieńskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłego Mirosława Litwińskiego.

 

26 października – wtorek

7:00 + Za zmarłego Eugeniusza Czeleja (greg.).

7:00 + Za zmarłego Alojzego Biernackiego, za zmarłych z rodziny Biernackich, Kapuścińskich i Zawada oraz za Władysława Mieczewskiego.

18:00 + Za zmarłą Urszulę Kochalską w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłą Adelę Kiełkucką (greg.).

18:00 + Za śp. Halinę Wasiak w 70. rocznicę  urodzin i za zmarłych z obu stron.

18:00 + Za zmarłego męża Władysława Zaboklickiego w 8. rocznicę śmierci oraz za dusze rodziców i rodzeństwa z obu stron.

 

 

27 października – środa

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Jadwigi i jej rodziny.

7:00 + Za zmarłą Adelę Kiełkucką (greg.).

7:00 + Za zmarłego Eugeniusza Czeleja (greg.).

18:00 + Za zmarłą Małgorzatę Parszuto w 30. dzień po śmierci.

18:00 + Za zmarłą Krystynę Pokojską w 30. dzień po pogrzebie.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Czesława i Feliksę Narożnych oraz Albina Zielińskiego.

18:00 + Za zmarłego Jana Abramowicza.

18:00 + Za zmarłego Jerzego i Irenę Kudzinow i ich rodziców.

 

28 października – czwartek

7:00 + Za zmarłą Adelę Kiełkucką (greg.).

7:00 + Za zmarłego Eugeniusza Czeleja (greg.).

7:00 + Za zmarłego Tadeusza Krajewskiego oraz zmarłych rodziców i braci Staszyńskich.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Łucję i Kazimierza Zabłotnych, za Kazimierza Bojanowskiego, Jana Płoskiego oraz dziadków Raszkowskich i Zabłotnych.

18:00 + Za zmarłego Mateusza Żórańskiego w 6. rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłego Janusza Adamskiego w dniu urodzin oraz za braci: Bernarda i Wiesława Michałowiczów.

18:00 + Za zmarłego męża Tadeusza Wacławskiego z okazji imienin, za jego rodziców: Jana i Anastazję Wacławskich.

18:00 + Za zmarłego Tadeusza Jabłońskiego z okazji imienin.

 

29 października – piątek

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla dzieci i ich rodzin.

7:00 + Za zmarłą Adelę Kiełkucką (greg.).

7:00 + Za zmarłego Eugeniusza Czeleja (greg.).

18:00 + Za zmarłego męża Jana Kowalskiego w 6. rocznicę śmierci, za Lucjana Kowalskiego, Jerzego Kowalskiego, za rodziców: Jana i Czesławę Nowakowskich oraz zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłego męża Romana Gonsiorowskiego w 1. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłą Wiolettę Górecką w dniu imienin.

18:00 + Za zmarłego dziadka, ojca i męża Wiesława Woźniaka w 7. rocznicę śmierci.

 

30 października – sobota

7:00 + Za zmarłą Adelę Kiełkucką (greg.).

7:00 + Za zmarłego Eugeniusza Czeleja (greg.).

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ireny i Włodzimierza Konopka w 50. rocznicę ślubu.

18:00 + Za zmarłego Jana Przybyłowskiego w 6. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Marka Dymowskiego w 2. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Jana Adamczyka w 30. dzień po śmierci.

 

31 października – XXXI niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłego Eugeniusza Czeleja (greg.).

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłego Edwarda Stopikowskiego oraz za zmarłych z rodziny Welzantów i Stopikowskich.

12:00 + Za zmarłych rodziców: Helenę Ruczyńską, Jadwigę i Michała Sudołów, za braci i szwagrów oraz Teresę i Ewelinę.

13:15 + Za zmarłego Henryka Paterewicza, za rodziców z obu stron, za Leokadię i Franciszka oraz Mariannę i Józefa Gurzyńskich.

13:15 + Za zmarłego Eugeniusza Sendeckiego, za rodziców z obu stron, za Mariannę i Józefa Gurzyńskich, za Stanisławę i Jana Sendeckich, za brata Leszka Gurzyńskiego oraz siostry: Genowefę i Halinę.

15:00 + Za zmarłą mamę, córkę i siostrę Barbarę Babską w 1. rocznicę śmierci.

15:00 + Za zmarłych rodziców: Irenę i Ryszarda, za ojca Kazimierza oraz zmarłych z obu stron.

18:00 – O zdrowie dla Władysławy Krauzewicz oraz za zmarłych: za Józefa Kołodziejskiego, Edmunda Krauzewicza oraz Józefa i Feliksę Kamińskich.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Irenę i Zygmunta Kwiatkowskich w 11. rocznicę śmierci Ireny.

Ostatnie wpisy

Intencje Mszalne 03.10.2022-09.10.2022

3 października – poniedziałek 7:00 + Za zmarłego Rafała Drempkowskiego (greg.). 7:00 + Za zmarłego męża i ojca Wiesława Cwalińskiego w 6. rocznicę śmierci. 18:00