Intencje mszalne 30 marca – 5 kwietnia 2020 r.

30 marca – poniedziałek

7:00 + Za zmarłą Barbarę Rynkowską (greg).

7:00 + Za zmarłą Martę Rogowską.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Zofię i Maksymiliana Kastrau.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Jana i Wiktorię Łątkowskich oraz zmarłe rodzeństwo.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Kunegundę, Alojzego i Łucję Roszyńskich w 50. rocznicę śmierci Kunegundy oraz za zmarłych z ich rodzin.

 

31 marca – wtorek

7:00 + Za zmarłą Barbarę Rynkowską (greg).

7:00 + Za zmarłą Martę Rogowską.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Bronisławę i Franciszka Jankowskich w rocznicę śmierci Franciszka.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Jadwigę Woźnicką w 5. rocznicę śmierci i za Stanisława Woźnickiego w 34. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Włodzimierza Łangowskiego z okazji urodzin.

 

1 kwietnia – środa

7:00 + Za zmarłą Krystynę Suder w 25. rocznicę śmierci oraz za Tadeusza i Jerzego Suder.

10:00 + Za zmarłą Felicję i Franciszka Pawłowskich, za ich rodziców i rodzeństwo.

16:30 + Za zmarłą Barbarę Rynkowską (greg).

18:0 + Za zmarłego Marcina Poprawskiego.

 

2 kwietnia – czwartek

7:00 + Za zmarłą Barbarę Rynkowską (greg).

10:00 + Za zmarłych rodziców:  Bogumiłę i Jana Wosiów, za dziadków: Bronisławę i Stanisława Skibów oraz Józefinę i Józefa Wosiów.

16:30 + Za zmarłego Jerzego Ottę w 8. rocznicę śmierci oraz z okazji urodzin i imienin.

18:00 + Za zmarłego Stanisława Grubalskiego w 11. rocznicę śmierci, za rodziców z obu stron i wszystkich zmarłych z rodziny.

 

3 kwietnia – piątek

7:00 + Za zmarłą Barbarę Rynkowską (greg).

7:00 + Za zmarłego Ryszarda Umińskiego w dniu imienin oraz za zmarłe rodzeństwo i rodziców z obu stron.

10:00 + Za zmarłą Leokadię, Bernarda i Wandę Kłodawskich, za Pelagię, Rufina, Ryszarda i Janusza Szczypiorskich, za Mieczysława i Jana Wesołowskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

16:30 + Za zmarłych rodziców: Leokadię i Jana Zgorzelaków, za brata Tadeusza Zgorzelaka, męża Leona, teścia Chojnackiego oraz zmarłych z rodziny.

18:00 + Za zmarłego Ryszarda Jarmużewskiego, za Monikę, Maksymiliana i Bernarda Świątkowskich oraz Kunegundę i Władysława Jarmużewskich.

 

4 kwietnia – sobota

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków i członkiń Róż Różańcowych naszej parafii i ich rodzin.

7:00 + Za zmarłą Barbarę Rynkowską (greg).

10:00 – W podziękowaniu Bogu Ojcu przez Niepokalane Serce Maryi, za życie i za wiarę oraz święte Miłosierdzie.

10:00 + Za zmarłą Martę Rogowską.

16:30 – O Boże błogosławieństwo i trwałość rodziny dla Agaty i Sławka.

18:00 + Za zmarłego męża Jana Głowackiego w 2. rocznicę śmierci, za syna Grzegorza w 19. rocznicę śmierci oraz za rodziców: Helenę i Józefa Jachimowiczów.

18:00 + Za zmarłą siostrę Halinę Gorzka w 5. rocznicę śmierci oraz za rodziców: Anielę i Józefa Gorzka.

 

5 kwietnia – Niedziela Palmowa

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłego męża i tatę Mieczysława Lewickiego w 1. rocznicę śmierci oraz za jego rodziców: Sabinę i Romana Lewickich.

12:00 + Za zmarłą Janinę i Władysława, za Czesława i Tomasza Jachowskich, za Henrykę i Zenona Piotrowskich oraz krewnych i znajomych.

13:15 + Za zmarłego syna Piotra Arciszewskiego w 10. rocznicę śmierci i za męża Wiesława w 7. rocznicę śmierci.

13:15 + Za zmarłą Janinę Rapczyńską w 6. rocznicę śmierci i za dziadków z obu stron.

18:00 + Za zmarłą Barbarę Rynkowską (greg).

Ostatnie wpisy

Pierwsza Komunia Święta

Bieg ukończyłem… – czytamy u świętego Pawła. A w naszym kościele w minioną niedzielę 20 września grupa dziewiętnaściorga dzieci przyjęła Pierwszą Komunię Świętą. Wspomniana dziewiętnastka