Intencje mszalne 9 – 15 listopada 2020 r.

Intencje w Parafii p.w. św. Brata Alberta w Iławie

9 listopada – poniedziałek

7:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka (greg.).

18:00 + Za zmarłego Ryszarda Jarmużewskiego, za Krystynę i Czesława Urbańskich, za Helenę i Jana Roznerskich, za Mariannę i Franciszka Urbańskich oraz Annę i Stanisława Maćkiewiczów.

18:00 + Za zmarłego Stanisława Grubalskiego w dniu urodzin oraz za rodziców i rodzeństwo z obu stron.

18:00 + Z zmarłą Henrykę Szczepańską (Mszę św. zamówiła sąsiadka).

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

10 listopada – wtorek

7:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka (greg.).

18:00 + Za zmarłego Władysława Jarmużewskiego w 13. rocznicę śmierci, za zmarłych z rodziny Jarmużewskich, Wojciechowskich, Przygockich i Hennigów.

18:00 + Za zmarłych rodziców: Alojzego, Kunegundę i Łucję Roszyńskich w 18. rocznicę śmierci Alojzego oraz za zmarłych z ich rodzin.

18:00 + Za zmarłego męża Stefana Wiśniewskiego w 14. rocznicę śmierci oraz za rodziców: Helenę i Bolesława Zabilskich.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

11 listopada – środa

7:00 + Za zmarłego męża Jerzego Żuchowskiego, za rodziców: Bronisławę i Stanisława Trederów, za zmarłych z rodziny Żuchowskich oraz babcie i dziadków.

7:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka (greg.).

7:00 + O łaskę życia wiecznego, za przyczyną św. siostry Faustyny, dla męża Marcina Poprawskiego.

10:00 – UROCZYSTA MSZA ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY.

10:00 + Za zmarłą Mariannę i Waldemara Kopyczyńskich.

18:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Joanny i Roberta Tasarzów w 20. rocznicę ślubu.

18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Marcina.

18:00 + Za zmarłego syna Marcina Narożnego z okazji imienin.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

12 listopada – czwartek

7:00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz światło Ducha Świętego dla Renaty w dniu imienin.

7:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka (greg.).

18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Witolda.

18:00 + Za zmarłego ojca, dziadka i męża Zdzisława Rentflejsza z okazji urodzin i imienin.

18:00 + Za zmarłego Stanisława Dobrzyńskiego.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

13 listopada – piątek

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń IV Róży Różańcowej i ich rodzin.

7:00 + Za zmarłą Stanisławę i Bolesława Hajduków oraz ich rodziców i rodzeństwo.

7:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka (greg.).

18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Sylwii Stendery w 40. rocznicę urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny.

18:00 + Za zmarłego Lechosława Szewczyka w 6. rocznicę śmierci oraz za rodziców z obu stron: za Stanisławę i Franciszka Kaziorów, a także Mariannę i Andrzeja Szewczyków.

18:00 + Za zmarłego tatę, męża i dziadka Zbigniewa Mecha w 2. rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny Mechów.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

14 listopada – sobota

7:00 + Za zmarłego Zygmunta Krawaczyńskiego w 25. rocznicę śmierci, za Benedykta Krawaczyńskiego, za rodziców Krawaczyńskich i Hanzelfluk oraz Marię Krawaczyńską.

7:00 + Za zmarłego Ryszarda Wnuka (greg.).

18:00 + Za zmarłych rodziców: Stefanię i Tadeusza Lewandowskich, za Leona Balickiego oraz zmarłych z rodzin.

18:00 + Za zmarłego Edwarda Gajewskiego w 9. rocznicę śmierci, za Irenę, Jacka i Tadeusza Gajewskich oraz zmarłych z rodziny Ferszka i Gajewskich.

18:00 + Za zmarłego męża Aleksandra Kwiatkowskiego w 9. rocznicę śmierci, za rodziców z obu stron: za Czesławę i Antoniego Kwiatkowskich oraz Zofię i Stefana Japkiewiczów.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

 

15 listopada –  XXXIII niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłych rodziców: za Juliannę i Józefa Dreszlerów.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – Za Parafian.

10:30 + Za zmarłego męża Kazimierza Ertmańskiego, za rodziców Brzozowskich i Ertmańskich oraz za bliskich z obu stron.

12:00 + Za zmarłą mamę Monikę Osmańską w 20. rocznicę śmierci, za ojca Anastazego Osmańskiego oraz zmarłych z rodziny Osmańskich i Romanowskich.

13:15 + Za zmarłego Henryka Paterewicza, za rodziców z obu stron oraz siostry: Elżbietę i Danutę.

13:15 + Za zmarłego Eugeniusza Sendeckiego oraz za rodziców, siostry i braci z obu stron.

15:00 + Za zmarłego Zbigniewa Włodarczyka (Mszę św. zamówiła córka Asia z rodziną).

16:30 + Za zmarłych z III Róży Różańcowej i zmarłych z ich rodzin.

18:00 + Msza św. zbiorowa za zmarłych.

Ostatnie wpisy