Ogłoszenia Duszpasterskie 18 września 2022 r. XXV niedziela zwykła

ogłoszenia

1.Minęła pierwsza połowa września. Powróciliśmy już do obowiązków związanych z nowym rokiem szkolnym, do codziennych spraw po wakacjach i urlopach. Pragniemy wszystkich zaprosić do aktywnego włączenia się w życie naszej parafialnej wspólnoty. Działa w niej szereg grup modlitewnych i apostolskich dla dzieci (Oaza Dzieci Bożych, ministranci, Szkolne Koło Caritas, schola), młodzieży (KSM, lektorzy, chórek parafialny, zespół muzyczny) i dorosłych (Odnowa w Duchu Świętym, Wiara i Światło, wspólnota Mężczyźni św. Józefa, Koła Żywego Różańca, Grupa Modlitwy do Najdroższej Krwi Chrystusa).

2.W tym tygodniu odbędą się pierwsze po wakacjach próby grup muzycznych działających w naszej parafii. Pan organista serdecznie zaprasza do salki parafialnej zespół „A Deo et Rege” w poniedziałek, 19 września, o godz. 18:45, chórek parafialny – we wtorek, 20 września, o godz. 18:45, natomiast scholę „Cantans” – w środę, 21 września, o godz. 15:45.

3.Zgodnie z zapowiedzią dzisiejsze ofiary na tacę są przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu, w którym kształcą się nasi alumni. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

4.Serdecznie pozdrawiamy solenizantów i jubilatów tygodnia, przekazując słowa najlepszych życzeń. Dla ostatnio zmarłych Parafian pragniemy prosić o szczęście wieczne.

Ostatnie wpisy