Intencje mszalne 8 – 14 stycznia 2024 r.

binary comment

8 stycznia – poniedziałek

7:00 + Za zmarłą Janinę Elżbietę Draheim w 30. dzień po śmierci.

7:00 + Za zmarłą Helenę i Frumencjusza Jabłońskich oraz za Ludomirę i Bronisława Puchalskich.

7:00 + Za zmarłą Alicję Grzywaczewską (greg.).

18:00 + Za zmarłego męża Władysława Paprockiego oraz za rodziców: Mariannę i Alojzego Drews.

 

9 stycznia – wtorek

7:00 + Za zmarłego Jana Kazimierza Stolarczyka w 30. dzień po śmierci.

7:00 + Za zmarłą Alicję Grzywaczewską (greg.).

7:00 + Za zmarłego Mariana Jankowskiego w 5. rocznicę śmierci.

18:00 + Za zmarłego Stanisława Kaczorka (intencja od sąsiadów z klatki).

 

10 stycznia – środa

7:00 + Za zmarłą Alicję Grzywaczewską (greg.).

18:00 + Za zmarłego Kamila Józefowicza.

 

11 stycznia – czwartek

7:00 + Za zmarłego męża Rafała Cichorka w 2. rocznicę śmierci.

7:00 + Za zmarłego ojca, teścia i dziadka Czesława Kowalskiego w 15. rocznicę śmierci i za Henrykę Kowalską.

7:00 + Za zmarłą Alicję Grzywaczewską (greg.).

18:00 + Za zmarłych rodziców: Jana i Monikę Serożyńskich.

 

12 stycznia – piątek

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Krystyny i jej rodziny.

7:00 + Za zmarłego Grzegorza Świątkowskiego.

7:00 + Za zmarłą Alicję Grzywaczewską (greg.).

18:00 + Za zmarłą Ewę Jolantę Toczek w 6. rocznicę śmierci.

 

13 stycznia – sobota

7:00 – Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Teresy i Grzegorza w 45. rocznicę ślubu.

7:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członkiń IV Róży Żywego Różańca i ich rodzin.

7:00 + Za zmarłą Alicję Grzywaczewską (greg.).

18:00 + Za zmarłych rodziców: Helenę i Stanisława Arciszewskich, za braci: Zdzisława i Wiesława oraz bratanka Piotra.

 

14 stycznia – 2. niedziela zwykła

6:30 + Za zmarłą Alicję Grzywaczewską (greg.).

6:30 + Za zmarłego Mirosława Bogdańskiego w 7. rocznicę śmierci, za Franciszka Bogdańskiego w 31. rocznicę śmierci i za rodziców z obu stron.

7:30 – W intencji uczestników i prowadzących weekendowy kurs przedmałżeński.

7:30 + W intencji zmarłych ofiarodawców i dobroczyńców parafii i budowy kościoła.

9:00 – W intencji Parafian.

10:30 + Za zmarłą Krystynę Palec w 3. rocznicę śmierci i za córkę Martę.

10:30 + Za zmarłego Mariana Sznajdera w 7. rocznicę śmierci i z okazji urodzin.

12:00 + Za zmarłą Danutę Hryców-Szymańską.

13:15 + Za zmarłą żonę Janinę Purol w 5. rocznicę śmierci.

13:15 + Za zmarłego Józefa Bytnera w 11. rocznicę śmierci i za Stanisława Grzegorzewskiego.

15:00 + Za zmarłych rodziców: Antoniego i Marię Rochowskich oraz za brata Eugeniusza i za bratową Annę.

15:00 + Za zmarłego tatę Stanisława Czechowicza w 100. rocznicę urodzin.

18:00 + Za zmarłego Zbigniewa Gawińskiego w 8. rocznicę śmierci.

Ostatnie wpisy

Liturgiczna Służba Ołtarza – 2024

Spotkania ministrantów w każdą sobotę o godz. 9:oo w salce katechetycznej. Zapraszamy. Opieka duszpasterska – ks. Radosław Żygowski Vademecum ministranta cz.1